Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

1. ДРАКОША І ЗНИКЛА ЗОРЯ

Фільм знайомить з сузір`ями північної півкулі неба. Дракончик заблукав, подорожуючи в космосі, і йому на допомогу прийшли друзі. Разом вони повертають на місце зниклу Полярну зорю. Під час подорожі на Землі друзі побувають у Гімалаях, а у космосі подолають небезпечну чорну діру.

 + КОСМІЧНА ВІКТОРИНА (СОНЯЧНА СИСТЕМА)

Це дивовижна подорож планетами Сонячної системи. Ближче познайомимося з кожною планетою і дізнаємося чим вони відрізняються одна від одної. Дітям доведеться відповісти на питання: яка планета найбільша, а яка найменша?

2. КАЛУОКАХІНА. ЗАЧАРОВАНИЙ РИФ

Барвиста історія про життя коралового рифу, присвячена темі захисту океанів. Простори океанів нашої планети приховують неймовірні секрети. Одним з них є зачарований риф Калуокахіна, чия магія захищає його від людей. Жителі рифу завжди жили в мирі. Поки … не зруйнувалося закляття і не ожив вулкан…

 

3. ПРИГОДИ ХРУМКА У ЗИМОВОМУ ЛІСІ

Під час захоплюючої подорожі казковим зимовим лісом Хрумко і його друзі знайомляться з північним сяйвом, спостерігають за польотом астероїда, милуються прекрасними сузір’ями зимового неба.

 + КОСМІЧНА ВІКТОРИНА (ЗЕМЛЯ, СОНЦЕ, МІСЯЦЬ)

Запрошуємо вас взяти участь у космічній вікторині. Як виникли місячні кратери? Чому Місяць світиться? Де Сонце

черпає енергію? На ці та інші питання відповість фільм про Сонце, Землю і Місяць. 

4. ХРУМКО ТА ЧАРІВНА РАКЕТА

У казковій лісовій школі астрономії маленький Хрумко та його друг Куня вивчають космос, а потім на чарівній ракеті відправляються в неймовірну подорож по Сонячній системі. Компанію їм складе добрий робот-провідник.

 + КОСМІЧНА МАНДРІВКА (СУЗІР`Я)

У зоряному залі планетарію ми з вами відправимось у мандрівку зоряним небом. Побачимо найвідоміші зорі та зодіакальні сузір’я – Велику та Малу Ведмедиці, а також почуємо легенди, які склали про них давні народи.

5. У ПОШУКАХ ШОКОЛАДНОЇ ПЛАНЕТИ

Двоє дітлахів-інопланетян з іншої галактики спробували смак шоколаду. У пошуках уявної планети, що складається з шоколаду, вони подорожують Всесвітом, потрапляють до нашої Галактики та Сонячної системи і дізнаються багато цікавих фактів про планети.

+ КОСМІЧНА МАНДРІВКА (ПЛАНЕТИ)

Сонячна система – це велика сім`я , яка складається з Сонця, планет, комет та астероїдів. Ми з вами помандруємо планетами Сонячної системи, адже в нашому власному закутку Всесвіту існує дуже багато цікавого та незвіданого.

Вартість абонементів залежить від розміщення в залі, та зі знижкою -50 % складає:

  • для 1-7 ряду = 500 грн. (5 відвідувань по 100 грн.)
  • для 8-16 ряду = 625 грн.  (5 відвідувань по 125 грн.)

 Вчитель (або супроводжуючі) відвідує сеанс безкоштовно, один на кожні 10 осіб.

Абонемент може бути оформлений на групу від 10 осіб.

 Замовлення Шкільних абонементів за телефонами: 044-338-19-91 та 067-338-19-91

Будемо надзвичайно раді нашим з Вами зустрічам!