Пропонує знижку -50% на кожен третій квиток*

КЛУБ ДРУЗІВ КИЇВСЬКОГО ПЛАНЕТАРІЮ – спільнота добрих людей, які відчувають та усвідомлюють виміри місії Київського Планетарію, та внутрішній потенціал яких спрямований на пізнання Всесвіту у різних його проявах.

Будь Другом та поринь у «ПОРТАЛ Простору-часу» пізнання Всесвіту, отримай позитивні враження від дотику до місії КИЇВСЬКОГО ПЛАНЕТАРІЮ!

Будь Другом - підписуйся на сторінки КИЇВСЬКОГО ПЛАНЕТАРІЮ в соціальних мережах, слідкуй за інформацією щодо умов спеціальних програм для Друзів, акцій зі знижками для Друзів та отримуй знижки у касі, представлячись Другом КИЇВСЬКОГО ПЛАНЕТАРІЮ та підтвердивши наявність підписок в соцмережах!

Раді повідомити, що в рамках Клубу Друзів, Київський Планетарій презентує програму «Космічне літо» - до 01.09.2024 року включно надання знижки 50% на кожен третій квиток в чеку (за умови дотримання правил Клубу Друзів, описаних вище: підписка на сторінки в соцмережах та підтвердження таких підписок на касі при купівлі квитка).

Звертаємо Вашу увагу, що знижка 50% на кожен третій квиток в чеку не сумується  з будь-якими іншими існуючими знижками.

Кожен хто:

- відчуває в Собі відгук позитивного резонансу енергетичних та емоційних взаємодій з «Простором – часом»;

- сприймає та розділяє гасла Київського Планетарію – «В Тобі - Всесвіт!» «Ви - зірка, Ви серед зірок!», «Весь Всесвіт Тут – у Київському планетарії!»

- може стати Другом спільноти КЛУБ ДРУЗІВ та віднайде свій  особистий «Простір» для розвитку і власної самореалізації.

Наші сторінки ось тут:

Також додатково слідкуйте за оновленнями сторінки «Клуб Друзів» Київського Планетарію – та знаходьте саме свій «Простір» в КЛУБІ ДРУЗІВ:

  • FUNSPACE CLUB (FSC)
  • ARTSPACE CLUB
  • School SPACE CLUB
  • PRESSSPACE CLUB (РС)

Детальну інформацію щодо умов участі та вибору конфігурацій особистого «Простору» можна дізнатися за повідомленнями на сайті, з рекламних оголошень та на сторінках КИЇВСЬКОГО ПЛАНЕТАРІЮ в  соціальних мережах.

ЗНИЖКА 50% на кожен третій квиток в чеку діє до 01.09.2024 р. включно при купівлі квитків безпосередньо на касі в приміщенні Київського Планетарію та надається у разі дотримання наступних умов:

  1. Отримувач знижки є підписником на всі сторінки Київського Планетарію в соцмережах (INSTAGRAM, FACEBOOK та TIKTOK).
  2. Перед здійсненням замовлення на касі Київського Планетарію, отримувач знижки повідомляє касира, що є Другом Київського Планетарію, та зазначає про намір прийняти участь в програмі «Космічне літо» в рамках Клубу Друзів Київського Планетарію та отримати знижку 50% на кожен третій квиток у чеку.
  3. Отримувач знижки здійснює підтвердження підписки на всі сторінки Київського Планетарію в соцмережах на власному девайсі через відповідні додатки INSTAGRAM, FACEBOOK та TIKTOK.
  4. Знижка 50% на кожен третій квиток в чеку не сумується з іншими знижками та акціями Київського Планетарію.
  5. Київський Планетарій має право змінити умови надання знижки 50% на кожен третій квиток в чеку протягом всього строку дії такої знижки.

Детальну інформацію щодо умов участі та вибору конфігурацій особистого «Простору» можна дізнатися за повідомленнями на сайті, з рекламних оголошень та на сторінках КИЇВСЬКОГО ПЛАНЕТАРІЮ в  соціальних мережах.