Що можна уявити  про дивовижний світ органної музики?

Ця музика магічна, потужна, емоційна та витончена. Її діапазон величезний – від ніжних та мелодійних до могутніх та гучних акордів. Вона дарує враження надприродного, здатного перенести у світ містики та дива.

Органічне відтворення величної органної музики у звучанні нового, єдиного в Україні інструменті преміум класу -  цифрового органу JOHANNUS REMBRANDT 3090,  у гармонійному  поєднанні з вражаючими, яскравими відео - проекціями у форматі 360° на найбільшому куполі країни - напівсферичному екрані площею 830 м2, діаметром 23 м, відкриє Вам відчуття «магнетизму» та «гравітації» Концертного порталу органної музики.

А як щодо звучання на сцені двох органів разом - органу JOHANNUS REMBRANDT 3090 та одночасно ще однієї, не менш яскравої зірки нашого музичного простору – органу Opus в поєднанні з роялем, саксофоном та іншими  інструментами під зоряним небом?

Все це можливо  в  особливому  мистецькому  просторі Київського Планетарію -  Концертному  порталі  органної  музики! 

Особливою складовою органних шоу є формат Open Door - програма зустрічі та гостинності від Клубу Друзів Київського Планетарію, яка завжди передує концертній програмі в Зоряній залі, хоча по своїй сутності є окремим дійством (активністю), в якому зосереджені:

  • екскурсійно-пізнавальна інформація про Планетарій в проекції маятника  Фуко та локації  Порталу простору-часу як унікальної архітектурної особливості Київського Планетарію;
  • спілкування з гостями, вікторини та розіграші призів;
  • гостинне пригощання ігристим.

Наявність програми гостинності від Клубу Друзів Київського Планетарію підтверджується відповідним маркером  на афіші конкретної події.

В рамках програм Концертного порталу органної музики Київського  Планетарію  представлені унікальні та захоплюючі органні шоу, що досягається  завдяки симбіозу: новітніх технологій у форматі  360°, звучання  унікальних  органів та  майстерності й таланту виконавців.

Серед  органних  шоу  під зорями кожен знайде своє:

  • Орган під зорями «Interstellar» (програма можлива за участі одного або двох органів, слідкуйте за описами до концертів в афіші);
  • Орган під зорями «Космічна Одіссея»;
  • Орган під зорями «КінОрганум».

Особливості  змісту  кожного з  органних  шоу  Ви знайдете в описах на афіші.