Найцікавіше

(Укр) В центрі Києва є унікальне місце, де фантастика стає реальністю, а зоряне небо милує нас своєю красою і відкриває свої таємниці будь-коли та за будь-якої погоди. Це дивовижне місце – Київський планетарій, один з найбільших планетаріїв Європи. Вже 65 років він радо зустрічає своїх відвідувачів.

Київський Планетарій був заснований у 1952 році всесвітньо відомим астрономом Сергієм Костянтиновичем Всехсвятським.  Спочатку планетарій розташовувався у переобладнаному Олександрівському костьолі. І лише через 35 років, у 1987 році товариство «Знання» України збудувало для планетарію нову унікальну сферичну будівлю.

Своєю назвою всі планетарії світу завдячують апаратові «планетарій» – оптичному приладу для демонстрації зірок і небесних явищ.

Сьогодні наш планетарій перетворився на унікальний науковий, просвітницький, культурний і розважальний простір для розвитку та відпочинку. В програмі планетарію – сучасні повнокупольні фільми у форматі 3600, пізнавальні програми з астрономії  та природничих наук, реалістичне відтворення зоряного неба та небесних явищ.