Дата проведення:
01.11.2021 - 31.12.2020
10:00 / 16:00
Замовити квитки

Опис події

Новинка! Подарунок від Київського Планетарію!

Перед переглядом повнокупольного фільму чи програми для всіх відвідувачів – безкоштовна оглядова екскурсія у Київському Планетарії.

За півгодини до початку повнокупольного фільму запрошуємо Вас на цікаву та пізнавальну оглядову екскурсію, під час якої Ви маєте можливість дізнатись про історію Київського Планетарію, побачити макети «Луноход-1» та інших космічних апаратів, подивитися на знамениту карту зоряного неба Яна Гевелія, почути розповідь кваліфікованих лекторів-астрофізиків про сузір’я та планети, про будову Сонячної системи, Галактики, Всесвіту та багато цікавих та інтригуючих фактів.

А для найменших відвідувачів розповідь проводять у розважальній формі театралізовані космічні персонажі, з якими також можливо зробити яскраві фото.

Для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку:

– Розважальна оглядова екскурсія «Пригоди у Космосі»

Для дітей середнього шкільного віку:

– Оглядова екскурсія «Зоряна подорож»

Для старших школярів і дорослих:

– Оглядова екскурсія «Знайомтеся – Планетарій»

Ми впевнені, що всі відвідувачі Київського Планетарію отримають багато яскравих вражень від дотику до таємниць Всесвіту, який постійно розширюється, а Київський Планетарій постійно розвивається для Вас!

Графік проведення: за 30 хвилин до початку сеансу повнокупольного фільму, класичної програми в будній день з 10:00 до 16:00

Тривалість екскурсії – 20 хвилин
Оглядові екскурсії проводяться від 10 осіб.

Попередній запис на перегляд повнокупольного фільму та на безкоштовну оглядову екскурсію за телефонами: 044-338-19-91 або 067-338-19-91