Date of the event:
01.11.2021 - 31.12.2020
10:00 / 16:00
Order tickets

(Укр) Опис події

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Новинка! Подарунок від Київського Планетарію!

Перед переглядом повнокупольного фільму чи програми для всіх відвідувачів – безкоштовна оглядова екскурсія у Київському Планетарії.

За півгодини до початку повнокупольного фільму запрошуємо Вас на цікаву та пізнавальну оглядову екскурсію, під час якої Ви маєте можливість дізнатись про історію Київського Планетарію, побачити макети «Луноход-1» та інших космічних апаратів, подивитися на знамениту карту зоряного неба Яна Гевелія, почути розповідь кваліфікованих лекторів-астрофізиків про сузір’я та планети, про будову Сонячної системи, Галактики, Всесвіту та багато цікавих та інтригуючих фактів.

А для найменших відвідувачів розповідь проводять у розважальній формі театралізовані космічні персонажі, з якими також можливо зробити яскраві фото.

Для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку:

– Розважальна оглядова екскурсія «Пригоди у Космосі»

Для дітей середнього шкільного віку:

– Оглядова екскурсія «Зоряна подорож»

Для старших школярів і дорослих:

– Оглядова екскурсія «Знайомтеся – Планетарій»

Ми впевнені, що всі відвідувачі Київського Планетарію отримають багато яскравих вражень від дотику до таємниць Всесвіту, який постійно розширюється, а Київський Планетарій постійно розвивається для Вас!

Графік проведення: за 30 хвилин до початку сеансу повнокупольного фільму, класичної програми в будній день з 10:00 до 16:00

Тривалість екскурсії – 20 хвилин
Оглядові екскурсії проводяться від 10 осіб.

Попередній запис на перегляд повнокупольного фільму та на безкоштовну оглядову екскурсію за телефонами: 044-338-19-91 або 067-338-19-91