Короткий опис подї

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Мистецький простір ARTSpace Київського Планетарію  надав підтримку популярному гурту THE HARDKISS в проведенні afterparty з використанням унікальних та сучасних дизайнерсько-локаційних та технологічних можливостей Планетарію!

В рамках мистецького проекту ARTSPACE Київського Планетарію, після прем’єри грандіозного шоу “Залізна Ластівка” журналісти, фотографи та фанати мали змогу зустрітися та поспілкуватися з улюбленим гуртом, побувати під найбільшим космічним куполом-екраном країни, занурившись в космічний світ повнокупольних проекцій 360° з ефектом присутності та гарно провести час в чудовій компанії.

Юля та Вал поділились історіями дитинства про візити до Планетарію, адже двері космічної зали відкриті завжди та для всіх!

Мистецький проект ARTSPACE Київського Планетарію бажає нашим новим друзям ще більших досягнень та шаленого успіху у Всеукраїнському турі!