Дата публікації:
06.02.2023

Особливість (маршрут, орбіту) екскурсії – подорожі, шановний друже, Ти обираєш сам. І зробити це простіше ніж здається- потрібно лише придбати квиток на будь-яку подію з афіши (розкладу) Київського Планетарію. Квиток і стане перепусткою на екскурсію по частині безмежного Всесвіту. А напрям такої подорожі визначається тематикою програми, яку Ти обрав.
Тематика широка та різноманітна! Це повнокупольні пізнавально–розважальні програми для дітей та дорослих, шкільні та мистецькі повнокупольні програми. Вони підходять для приємного перегляду сім’єю чи разом з друзями, кращого засвоєння шкільної програми з природознавства, біології та астрономії чи просто отримання насолоди від повнокупольних музичних програм.
Для тих, хто хоче більш поглиблено ознайомитися з історією створення та розвитку Київського Планетарію є можливість почути цікаві розповіді професійного лектора.  Час зустрічей з лектором: будні/вихідні дні  о 11.40, 12.40, 13.40, 14.40! Більше детальну інформацію Ви зможете отримати у адміністраторів та у касі Київського Планетарію! 
Київський Планетарій сьогодні – унікальне місце, де вдало поєднанні елементи глибинних знаннь від самого зародження людства, існування його протягом усього розвитку , прагнення людства до пізнання Всесвіту з найсучаснішими та найпрогресивнішими технологіями. Це спеціально спроектована будівля з одним із найбільших куполів Європи діаметром 23 метри, цифрова повнокупольна проекційна система від лідера в даній галузі « Фронт Пікчерз», оптико -механічний проектор «Планетарій» виробництва світового гіганта «Карл Цейс», унікальні макети , карти Зоряного неба.
Всесвіт постійно розширюється, Київський Планетарій постійно оновлюється – Для Вас!