Date of publication:
04.10.2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Проголошений ООН, Всесвітній тиждень космосу, щорічно відзначається з 4 по 10 жовтня. Адже саме 4 жовтня 1957 року було зроблено перший в історії людства запуск штучного супутника Землі (керівником проекту був українець Сергій Корольов). Дата його запуску вважається початком космічної ери.
Тиждень космосу у Київському Планетарії буде присвячений ще одній видатній події у сфері освоєння космосу, до якої причетний знаменитий українець, колишній директор Київського Планетарію, Клим Іванович Чурюмов. Це найамбітніша космічна місія Європейського космічного агентства «Розетта». Вона була здійснена до комети, яку відкрив К.І.Чурюмов. Макет цієї комети ми щойно встановили у фойє Планетарію. Наша інсталяція буде показувати момент прибуття посадкового модуля «Філи» на комету 67P/Чурюмова – Герасименко. Завдяки цій міжнародній місії було отримано унікальні наукові дані, а подія увійшла до десятки найвидатніших досягнень людства за останні роки.
І як завжди, на наших глядачів очікують видовищні повнокупольні фільми про космос, які стали ще яскравішими завдяки оновленій проекційній системі!
До зустрічі у Київському Планетарії!