Date of publication:
02.01.2019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Головне новорічне дитяче повнокупольне шоу країни

“Космічна місія: У пошуках Магічних Стихій”

Поєднання мистецької Новорічної події з унікальними новітніми технологічними можливостями Київського Планетарію, що дозволяє створювати шоу, які не мають аналогів в нашiй країнi та відбуваються з використанням сферичного повнокупольного контенту – зображення в форматі 3600 з ефектом 3D, що дає можливість поринути в фантастичний світ.

В казковий Новорічний період “навколозоряний простір” ARTSPАСЕ та сферична студія Планетарію перетворюються в “космічну лабораторію Всесвіту”, де “космічними магами і чарівниками” розроблені спеціальні програми для планети Земля – диски Стихій, які наповнюють земний простір та захищають від сил зла. Злодії – космічні пірати викрали ці диски та відкрили шлях всепоглинаючій Темряві, що почала рухатися в цей час на Землю. Чи зможемо ми захистити землян та повернути на Землю усі чотири диски? Чотири Стихії? Чи врятуємо наш Всесвіт?

Ця зоряна феєрія стане справжнім святом для всієї родини. Кожна дитина відчує себе учасником магічної та захоплюючої подорожі просторами Всесвіту , Володарем Магічних Стихій, поборником Добра і Справедливості. Сучасні цифрові технології Планетарію, космічні персонажі, неонові та лазерні спецефекти, наукові експерименти, тематичні фотозони, інтерактивні програми біля унiкальноi КОСМІЧНОЇ ЯЛИНКИ з казковими героями створять яскраву новорiчну подію, що запам’ятається надовго.

А ще на Вас чекає Новорічний сюрприз: Київський Планетарій дарує дітям віком від 5 до 12 років знижку 20 % при купівлі квитків безпосередньо в касах Планетарію (окрім квитків сектору С ) та смачні Новорічні смаколики.

Завітайте на Новорічне ШОУ!

Тривалість Новорічної шоу-програми – 1 год. 30 хв.

Проведення “Космічної місії: У пошуках Магічних Стихій” заплановано з 19 грудня 2018 по 7 січня 2019 року.

Додаткова інформація по придбанню квитків, а також співробітництву з організаціями та профспілками за телефонами: (044) / (067) 338-19-91

ПРОГОЛОСУВАТИ


Дякуємо нашому клієнту та другу – провідній IT компанії Ciklum за приємні спогади зустрічі Нового 2019 року, якими хочемо поділитися і з Вами! З теплотою у серці згадуємо новорічні програми, радіємо, що подарували діткам та дорослим космічну чарівну казку!
До нових зустрічей у Київському Планетарії!
Відео надано компанією Ciklum.