Order tickets

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

OPEN DOOR 19.00! Для Вас, вперше в Київському Планетарії, відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою “Зіркою” неосяжного Всесвіту.
Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!
Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту ARTSpace тм запрошує на новий повнокупольний вокально-інструментальний концерт – Музика Франції під зорями «Французький поцілунок».
Справжнє кохання починається з першого поцілунку: ніжного, палкого, пристрасного, як спалах першої зірки на небі, як сяйво галактики…
Для Вас в цей вечір виступатимуть дует «Relax» – чуттєва скрипка та елегантний саксофон – Гаврачинська Оксана та Орлов Микола. Учасники масштабних концертів із зірками України та Європи у найкращих концертних залах. Співпрацювали з легендарним Енніо Морріконе, солістами театру Ла Скала. Супроводжували популярні телепроекти “Танці зі зірками”, “Голос”, “Х-Фактор”.
Неперевершений французький вокал – Юлія Олійник та Літвінов Роман.
Ведучий концерту – Юрій Доник.
Відчуйте французький шарм та романтику серця і душі, завдяки поєднанню вражаючих відеопроекцій 360 на найбільшому куполі країни та талановитому виконанню, відомих на весь світ, французьких мелодій.
 
Тривалість програми 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі – 60 хвилин.
Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*
*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:00 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.