Order tickets

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Мистецький проект ARTSpaceтм Київського Планетарію спільно з музикантами багатогранного та неповторного електро фолк гурту «КОЛО ДІЙ» запрошують на повнокупольну програму – концерт української музики в космічному просторі 360«Через тернії до зірок»!

Історія гурту «КОЛО ДІЙ» бере свій початок з славетного козацького краю, міста Запоріжжя, де у 1996 році зібрався першій склад гурту. Він створює та виконує авторські твори, сучасні версії народних пісень та інструментальних композицій, обробки світових відомих хітів з народними інструментами, такими, як бандура, сопілки, дримба, скрипка та інші.

Творчість гурту –це переплетіння народного з сучасним. Колектив експериментує з латиною та джазом, роком та блюзом, але використовуючи народні інструменти, наділяє свою музику вираженими українськими рисами. А в цей вечір унікальність такого поєднання підкреслять вдало підібрані повнокупольні відео проекції на найбільшому куполі країни.

Дотепний гумор і душевна лірика виключно живого виконання запальних та повільних музичних композицій закохує в колектив «КОЛО ДІЙ» з першої зустрічі з творчістю.

Колектив «КОЛО ДІЙ» залишається самобутнім та завжди щирим  перед своїми слухачами, виступає виключно наживо, без фонограми, радуючи слухачів живим яскравим звуком українських народних інструментів: бандури, скрипки, сопілок та сучасних ритмів, популяризуючи українську музичну культури в Україні та світі!

Чекаємо на Вас у Київському Планетарії, заходь в наше КОЛО та ДІЙ разом з гуртом «КОЛО ДІЙ»!

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повітряною тривогою кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує повторне використання (обмін) будь якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2024 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.