Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

1. АСТРОНОМІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Дамо перші астрономічні уявлення про Сонце, планети, сузір’я. Захоплюючі діалоги Гнома-Чарівника і Гнома-Любознайка допоможуть малятам доторкнутися до чудової науки – астрономії. 

+ КОСМІЧНА МАНДРІВКА (СУЗІР`Я)

У зоряному залі планетарію ми з вами відправимось у мандрівку зоряним небом. Побачимо найвідоміші сузір’я – Велику та Малу Ведмедиці, зодіакальні сузір’я, а також почуємо легенди, які склали про них давні народи.

2. ВАРТОВІ ЗДОРОВЯ ПЛАНЕТИ

Квіти, дерева, комахи, тварини, птахи – всі вони вартові здоров’я нашої планети. З програми ми дізнаємось про важливу

роль кожної живої істоти, про те, як слід поводити себе в лісі, оберігати природу і дбати про неї.

3. ЯК МІСЯЦЬ ДО СОНЦЯ В ГОСТІ ХОДИВ

У фільмі зображено казкову подорож Місяця-Молодця по сузір’ях зодіаку в пошуках Сонця. Зоряне шоу допоможе нашим маленьким глядачам дізнатися про фази Місяця, про те, чому Місяць завжди повернений до нас однією і тією ж стороною, про зодіакальні сузір’я.

+ КОСМІЧНА ВІКТОРИНА (ФАЗИ МІСЯЦЯ)

Космічна вікторина про єдиний супутник Землі – Місяць. Де ховається Місяць від сонячних променів під час затемнення? Чому відбувається зміна його фаз? Чию фігуру ми спостерігаємо на темних плямах на поверхні?

4. ЧУДЕСА ТВОГО КРАЮ

Вирушаймо у подорож до країни чудес – нашої рідної України. Ви побуваєте у старовинних замках, підкорите високі гори, заглибитесь до печер і переконаєтесь, що наша країна багата на цікаві і казкові місця.

 + КОСМІЧНА ВІКТОРИНА (СОНЯЧНА СИСТЕМА)

Це дивовижна подорож планетами Сонячної системи. Ближче познайомимося з кожною планетою і дізнаємося чим вони відрізняються одна від одної.

5. КАЛУОКАХІНА. ЗАЧАРОВАНИЙ РИФ

Барвиста історія про життя коралового рифу, присвячена темі захисту океанів. Простори океанів нашої планети приховують неймовірні секрети. Одним з них є зачарований риф Калуокахіна, чия магія захищає його від людей. Жителі рифу завжди жили в мирі. Поки … не зруйнувалося закляття і не ожив вулкан…

Вартість абонементів залежить від розміщення в залі, та зі знижкою -50 % складає:

  • для 1-7 ряду = 500 грн. (5 відвідувань по 100 грн.)
  • для 8-16 ряду = 625 грн.  (5 відвідувань по 125 грн.)

Вчитель (або супроводжуючі) відвідує сеанс безкоштовно, один на кожні 10 осіб.

Абонемент може бути оформлений на групу від 10 осіб.

 Замовлення Шкільних абонементів за телефонами: 044-338-19-91 та 067-338-19-91

Будемо надзвичайно раді нашим з Вами зустрічам!