1. ПОРИ РОКУ

Прослухавши цю програму, діти дізнаються що відбувається в природі з приходом тієї чи іншої пори року: чому листя на деревах змінює свій колір, як поводяться тварини, як «прокидаються» дерева, які птахи прилітають першими навесні і чому, та багато іншого…

+ РУХ ЗЕМЛІ

Добове обертання Землі навколо осі призводить до зміни дня і ночі, а річний рух навколо Сонця – до зміни пір року.

Чому так відбувається? Фільм дозволить це зрозуміти, дасть відчути красу кожної пори року, поспостерігати за нашою планетою з космосу.

2. НА БЛАКИТНІЙ ПЛАНЕТІ

Наша рідна Земля велична і прекрасна! Її шість континентів омивають води величезного блакитного океану. І всюди, в кожному її куточку вирує життя! Дізнавайтеся більше про різноманіття рослинного і тваринного світу нашої планети та її природні зони.

+ КОСМІЧНА ВІКТОРИНА (ЗЕМЛЯ, СОНЦЕ, МІСЯЦЬ)

Запрошуємо вас взяти участь у космічній вікторині. Як виникли місячні кратери? Чому Місяць світиться? Де Сонце черпає енергію?

3. КОСМІЧНА АДРЕСА ЗЕМЛІ

Ми з вами живемо в нашій країні — Україні. А де знаходиться Україна? Як і інші країни, вона знаходиться на планеті, що має назву Земля. А чи можете ви відповісти, де живе Земля? Ні? Тоді спробуймо разом з нашими казковими героями знайти відповідь на це запитання.

 + КОСМІЧНА ВІКТОРИНА (ФАЗИ МІСЯЦЯ)

Космічна вікторина про єдиний супутник Землі – Місяць. Де ховається Місяць від сонячних променів під час затемнення? Чому відбувається зміна його фаз? Чию фігуру ми спостерігаємо на темних плямах на поверхні?

4. У ПОШУКАХ ШОКОЛАДНОЇ ПЛАНЕТИ

Двоє дітлахів-інопланетян з іншої галактики спробували смак шоколаду. У пошуках уявної планети, що складається з шоколаду, вони подорожують Всесвітом, потрапляють до нашої Галактики та Сонячної системи і дізнаються багато цікавих фактів про планети.

+ КОСМІЧНА МАНДРІВКА (ПЛАНЕТИ)

Сонячна система – це велика сім`я , яка складається з Сонця, планет, комет та астероїдів. Ми з вами помандруємо планетами Сонячної системи, адже в нашому власному закутку Всесвіту існує дуже багато цікавого та незвіданого.

5. ДРАКОША І ЗНИКЛА ЗОРЯ

Фільм знайомить з сузір`ями північної півкулі неба. Дракончик заблукав, подорожуючи в космосі, і йому на допомогу прийшли друзі. Разом вони повертають на місце зниклу Полярну зорю. Під час подорожі на Землі друзі побувають у Гімалаях, а у космосі подолають небезпечну чорну діру.

 + КОСМІЧНА ВІКТОРИНА (СОНЯЧНА СИСТЕМА)

Це дивовижна подорож планетами Сонячної системи. Ближче познайомимося з кожною планетою і дізнаємося чим вони відрізняються одна від одної. Дітям доведеться відповісти на питання: яка планета найбільша, а яка найменша?

Вартість абонементів залежить від розміщення в залі, та зі знижкою -50 % складає:

  • для 1-7 ряду = 500 грн. (5 відвідувань по 100 грн.)
  • для 8-16 ряду = 625 грн.  (5 відвідувань по 125 грн.)

 Вчитель (або супроводжуючі) відвідує сеанс безкоштовно, один на кожні 10 осіб.

Абонемент може бути оформлений на групу від 10 осіб.

 Замовлення Шкільних абонементів за телефонами: 044-338-19-91 та 067-338-19-91

Будемо надзвичайно раді нашим з Вами зустрічам!