ПОВНОКУПОЛЬНЕ ШОУ 360

Організатори концерту

Київський планетарій

PETROV VIOLONCELLO

ДО НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

[wpcdt-countdown id="18692"]

ПРО ШОУ

Київський Планетарій в рамках мистецького проєкту ARTSpace презентує повнокупольне музичне шоу у форматі 360ﹾ VIOLONCELLO SHOW SPACE, створене спільно з PETROV VIOLONCELLO!

VIOLONCELLO SHOW SPACE – це унікальне поєднання віолончелі та loop cтанції з яскравими повнокупольними проекціями під зоряним небом Київського Планетарію!

Емоційний, неординарний, експресивний, хвилюючий, талановитий та по справжньому теплий – це все про нього  – PETROV VIOLONCELLO!

Музикант на Ваших очах створить неймовірні композиції, перетворюючи один, такий глибинний, інструмент в цілий оркестр. Це звучання, посилене сучасними технічними можливостями Планетарію, змусить «жити моментом», не зациклюючись на щоденній метушні та перенестись у справжній космос.

Повнокупольне шоу, що надихає на великі звершення, спонукає мріяти та діяти!

Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує  обмін будь- якого квитка на квитjк на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2023 р.

Це оголошення  є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Тривалість шоу - 70 хв.

ПРИДБАТИ КВИТКИ