Сайт – розташований за адресою https://planet.org.ua/.

Адміністрація – група співробітників Сайту і її довірених осіб, що встановлює порядок використання Сайту, що забезпечує його роботу, яка контролює виконання Відвідувачами цієї Угоди.

Відвідувач – будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

 1. Загальні положення
  • Ця угода користувача (іменоване надалі Угода користувача/Угода) являє собою оферту умов по користуванню Сайтом, в особі Адміністрації сайту та Відвідувачем, і регламентує умови і порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей Сайту, наданих Адміністрацією. В питаннях роботи сайту та питаннях визначених офертою представником Адміністрації сайту є ПП «Спейс Тікет» (код ЄДРПОУ 42903686).
  • Отримуючи доступ до Сайту, Відвідувач погоджується зі змістом цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Відвідувачем має бути негайно припинено.
  • Використання інформації, розміщеної на Сайті, регулюється нормами чинного законодавства України.
  • Під час кожного використання Сайту, Відвідувач погоджується з умовами цієї Угоди в редакції, чинної на момент її фактичного використання.Угода користувача може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення.
   Ця Угода є відкритим і загальнодоступним документом.
   Чинна редакція Угоди користувача розташовується в мережі Інтернет за адресою:
   https://planet.org.ua/

Продовження використання Сайту Відвідувачем після внесення Адміністрацією змін та/або доповнень до цієї Угоди означає прийняття і згоду Відвідувача з такими змінами та/або доповненнями.

Адміністрація рекомендує Відвідувачу регулярно перевіряти умови цієї Угоди на предмет її зміни і/або доповнення.

 1. Умови використання Сайту
  • Переглядати мережу, отримати доступ до його вмісту, залишати відгуки, коментарі та вести онлайн-спілкування мають право як зареєстровані (мають обліковий запис / особистий кабінет), так і незареєстровані Відвідувачі Сайту. Під обліковим записом розуміється сукупність інформації про Відвідувача і даних авторизації (логін, пароль).
  • У деяких випадках Адміністрація може запросити Відвідувача заповнити реєстраційну форму або надати персональну інформацію. Надана інформація використовується при обробці замовлення для відвідування Заходів/Програм в Київському Планетарії, для надання Відвідувачу доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.
  • Персональна інформація надається на підставі добровільного волевиявлення Відвідувача. Адміністрація не вимагає заповнення реєстраційної форми або надання персональної інформації для перегляду Сайту, отримання доступу до його змісту, можливості залишати відгуки, коментарі та вести онлайн-спілкування на Сайті.
  • Кожен Відвідувач підтверджує свою згоду отримувати на адресу електронної пошти, на телефонний номер смс-повідомлення, Viber-повідомлення або телефонного дзвінка представника Адміністрації зазначених при заповненні реєстраційної форми на Сайті, при фактичному використанні Сайту, при зверненні до Call-центру Київського Планетарії, при придбанні квитків на заходи/програми Київського Планетарію повідомлення, а також безстрокову згоду на отримання комерційних, рекламних, інших пропозицій від Адміністрації (про прем’єри, акції, заходи та інше), а в разі, якщо Відвідувач висловить намір відмовитися від отримання вищевказаної інформації, він має можливість в самому листі розсилки здійснити відповідні зміни в полі прапора кнопки «відмовитися», або повідомити про це представника Адміністрації за телефоном, що розміщений на Сайті.
  • Під час відвідування Сайту Відвідувачем Адміністрація здійснює збір і обробку даних, а саме: даних, що надаються Відвідувачем, як при заповненні реєстраційних форм Сайту, так і в процесі використання Сайту, файли cookie, ір-адреси, параметри і налаштування інтернет-браузерів.
  • Відвідувач зобов’язується не передавати свої логін і пароль доступу до облікового запису (особистого кабінету) третім особам і несе повну відповідальність за їх збереження, самостійно вибираючи спосіб їх зберігання. Відвідувач, використовуваним їм апаратно-програмним забезпеченням, може дозволити зберігання логіна і пароля (з використанням файлів cookies для подальшої автоматичної авторизації на Сайті).
  • Якщо Відвідувачем не доведене протилежне, будь-які дії, вчинені з використанням його логіна та пароля, вважаються виконаними відповідним Відвідувачем.
 1. Персональні дані
  • Надання персональних даних при заповненні реєстраційної форми на Сайті, а також їх розміщення Відвідувачем добровільно на Сайті підчас використання Сайту, регулюється відповідно до законодавства України про захист персональних даних.
  • Для того, щоб зробити замовлення заходів/програм, брати участь в акціях, дослідженнях чи іншим чином взаємодіяти з Адміністрацією, Відвідувач повинен уважно ознайомитися з правами та обов’язками щодо обробки персональних даних, які зазначені в ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», уважно ознайомитися з цією Угодою і прийняти її умови.
  • Персональні дані Відвідувача зберігаються в базі персональних даних, яка є власністю Адміністрації Сайту.
  • Відвідувач своєю згодою з умовами цієї Угоди свідчить і підтверджує, що він ознайомлений і повністю погоджується з умовами користування Сайтом, буде дотримуватися цієї Угоди, що він ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх включення в базу персональних даних Адміністрації, обробку, внесення змін, доповнень Адміністрацією будь-яким незабороненим чинним законодавством України способом, в тому числі, але не обмежуючись, з метою виконання вимог законодавства України щодо реклами, податків, та в сфері бухгалтерського обліку, маркетингу, проведення акцій, підготовки статистичної інформації.
  • Персональні дані Відвідувача зберігаються в базі персональних даних Адміністрації, до часу їх відкликання за письмовою вимогою Відвідувача. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних, Адміністрація має право обмежити Відвідувача в користуванні деякими ресурсами, серверами і можливостями Сайту.
  • Поширення наданої Відвідувачем інформації здійснюється відповідно до чинного законодавства України на вимогу суду, правоохоронних органів, а також в інших передбачених законодавством України випадках.
  • Відвідувач підтверджує свою згоду на обробку, внесення змін, доповнень до його персональних даних без його письмового попередження Адміністрацією.
  • Місцезнаходження бази персональних даних Адміністрації, в якій містяться персональні дані Відвідувача знаходиться за адресою Адміністрації.
  • Адміністрація має право здійснювати обробку персональних даних Відвідувача як самостійно, так і шляхом доручення обробки персональних даних третім особам на підставі письмового договору за умови збереження конфіденційності.

 

 1. Політика конфіденційності
  • Відвідувач визнає і погоджується з тим, що зміст Сайту – об’єкт інтелектуальної власності, включаючи знаки для товарів та послуг, тексти, описи, характеристики, відео, зображення товарів, загальний стиль і метод подачі даного змісту, які зареєстровані в установленому порядку і є власністю їх законних власників.
  • Опублікування, відтворення, поширення, створення похідних продуктів, переміщення або продаж будь-якої інформації отриманої з матеріалів Сайту, а також вчинення дій, що створюють загрозу порушення прав інтелектуальний власності їх законних власників без їх письмової згоди заборонено, в іншому випадку Відвідувач несе відповідальність згідно з чинним законодавством України.
  • Адміністрація не контролює зміст сайтів, посилання, які розміщені на Сайті, відповідно, не може нести відповідальність за зміст цих сайтів, а також і за розміщення на них посилання. Адміністрація залишає за собою право в будь-який час видалити будь-яке посилання або програму, що його обслуговує. Адміністрація не надає будь-яких гарантій щодо компаній або їх продукції, на які є посилання на Сайті. Вирішивши скористатися розміщеними на даному Сайті посиланнями на сайти сторонніх компаній, Відвідувач робить це на свій страх і ризик.
 2. Обмеження відповідальності
  • Використання ресурсів, сервісів, можливостей Сайту надаються в якості послуг для відвідувачів і тільки в інформаційних цілях.
  • Відвідувач приймає вміст Сайту за принципом «як є» (тобто в тому вигляді, в якому надається Адміністрацією) без будь-яких гарантій, в тому числі гарантій щодо ринкових якостей, непорушення прав інтелектуальної власності або придатності до використання в тих чи інших цілях . Зміст Сайту носить виключно інформаційний характер, і не може бути використаний ні в яких інших цілях і його використання здійснюється на власний ризик Відвідувача.
  • Використання будь-якої інформації, завантаженої за допомогою використання Сайту, здійснюється на розсуд і власний ризик Відвідувача, і виключно Відвідувач несе повну відповідальність за будь-яке пошкодження його комп’ютерної системи, або інших пристроїв, або втрату даних, спричинену завантаженням будь-якої інформації з сайту.
  • Адміністрація не несе відповідальності за реальні збитки та упущену вигоду під час використання Сайту, в разі втрати даних або інших негативних наслідків, що виникають в результаті або в поєднанні з використанням Сайту, документації, надання або відмови від надання послуг або інформації, доступної на Сайті.
  • Адміністрація не гарантує точність або повноту інформації: тексту, зображень, посилань або інших компонентів, що містяться на Сайті.
  • Адміністрація залишає за собою право змінювати або видаляти тимчасово або остаточно Сайт (або будь-яку його частину) з попереднім повідомленням або без нього. Адміністрація може в будь-який час і без попереднього повідомлення виконувати зміни Сайту або представлених на ньому послуг. Адміністрація не бере на себе ніяких зобов’язань щодо поновлення Сайту.
 1. Права Відвідувача і Адміністрації
  • Відвідувач самостійно несе відповідальність за розміщену інформацію: відгуки, коментарі, онлайн-спілкування, а так само за наслідки такого розміщення та публікації на Сайті.
  • Якщо Адміністрація виявить очевидне підтвердження порушення прав інтелектуальної власності Відвідувачем, то залишає за собою право видаляти дану інформацію на власний розсуд і без попередження, а в разі повторного порушення заблокувати обліковий запис (особистий кабінет) зареєстрованого відвідувача.
  • Адміністрація не претендує на будь-які матеріали відправлені, розміщені, передані, доступні або відображені на/або за допомогою Сайту, включаючи, але не обмежуючись, даними, текстовою інформацією, зображеннями, звуком, відеозаписом, малюнками або описами, розміщеними на Сайті і цей матеріал не підлягає компенсації. Адміністрація не гарантує розміщення або використання будь-яких відправлених матеріалів Відвідувачем. Будь-які матеріали, інформація, повідомлення, що передаються або розміщуються Відвідувачем на Сайті, не будуть вважатися конфіденційними або перебувати під захистом авторського права, законодавства про знаки для товарів і послуг, а також інших прав, пов’язаних з інтелектуальною власністю, і законодавства про недобросовісну конкуренцію.
  • Відвідувач підтверджує, що Адміністрація має право на свій розсуд рецензувати або попередньо переглядати розміщену Відвідувачем інформацію. Адміністрація має право на власний розсуд видаляти розміщену Відвідувачем інформацію з Сайту.
  • Адміністрація Сайту докладає усіх зусиль, щоб забезпечити безперебійну роботу Сайту, додаткових ресурсів, розміщених на ньому, проте не несе відповідальності за повну або часткову втрату будь-якої інформації, що була розміщена на Сайті, в тому числі за недостатню якість або швидкість надання послуг з розміщення, відтворення та демонстрації інформації на Сайті.
  • Відвідувач розуміє і погоджується з тим, що, розміщуючи на свій ризик певну інформацію під своїм обліковим записом (особистий кабінет) на Сайті або без неї, така інформація буде в повному обсязі доступна для будь-якого користувача сайту в мережі Інтернет, без будь-яких обмежень, за винятком обмежень, введених Адміністрацією Сайту.
  • Відвідувач в повній мірі усвідомлює і підтверджує, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за реальні збитки, включаючи крім іншого, упущену вигоду, що виникають внаслідок:

– Використання або неможливості використання Сайту;

– Несанкціонованого доступу до облікового запису (особистого кабінету), зареєстрованого відвідувача третіми особами;

– Заяв, коментарів третіх осіб на Сайті;

– Видалення Адміністрацією інформації зареєстрованих відвідувачів, в тому числі блокування облікового запису (особистого кабінету) зареєстрованого відвідувача;

– Інших випадків, що мають відношення до використання Сайту;

– Повну або часткову втрату матеріалів, коментарів і будь-якої іншої інформації через збої в роботі Сайту;

– Некоректне відображення сторінок Сайту з браузерів Відвідувача.

 1. Вирішення суперечок
  • У разі виникнення будь-яких розбіжностей і суперечок між сторонами Угоди обов’язковою умовою перед зверненням до суду є пред’явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання суперечки).
  • Одержувач претензії протягом 30 календарних днів зі дня її отримання, письмово повідомляє заявника щодо результатів розгляду претензії.
  • У разі неможливого вирішення суперечки в добровільному порядку будь-яка зі сторін має право звернутися до суду за захистом своїх прав, наданих чинним законодавством України.

ЗАВАНТАЖИТИ УГОДУ КОРИСТУВАЧА