Дата публікації:
18.11.2020

В казковий новорічно-різдвяний час запрошуємо дітей та дорослих на святковий формат програм –  НОВОРІЧНІ ПЕРФОРМАНСИ КИЇВСЬКОГО ПЛАНЕТАРІЮ.

Новорічні дійства проходитимуть з 19-го грудня по 7-ме січня. Щоб потрапити на них, оберіть, в цей період, одну (чи декілька) з трьох подій: «Зіркові пригоди Дракоши», «Пригоди Хрумки в Новорічному лісі» чи «Космічна Новорічна подорож» в зручний для Вас час.

Унікальність перформансів Київського Планетарію в тому, що ми вдало поєднали повнокупольний кіно – контент 360 з захопливим театральним дійством, де кожен глядач стане безпосереднім учасником казки. Навіть її тематику обираєте лише Ви. І лише, завдяки допомозі дітей, герої зможуть розпочати Новий 2021 рік!

В цей період, серце Планетарію, Зоряна Зала, ніби за помахом чарівної палички, перетвориться в космічний портал у 2021 рік, портал надії, добра, віри в найкраще, в перемогу над всіма негараздами Всесвіту. За її порогом ми залишимо всі труднощі та переживання 2020 року.

На Вас чекають фантастичні новорічні історії, спілкування з улюбленими космічними героями, такими як: Санта Клаус, Космодіва, Зеркаліос, Робот Стів. Дивовижну магію святкової атмосфери підкреслять сферичні повнокупольні програми в форматі 360° з ефектом 3D відповідно до тематики перформансу. Яскраві фотозони, унікальна космічна ялинка в гравітаційному просторі, надсучасні костюми та технології.

Ми забезпечимо захопливе дійство, теплу атмосферу, безпечні умови та новорічний настрій!

Також на вас чекає Новорічний сюрприз: Київський Планетарій дарує дітям віком від 4 до 9  років – знижку 10%, групам дітей від 10 осіб – знижку 20% та сім”ям- знижку 50 % на кожний третій квиток у чеку. Знижки не сумуються та надаються при купівлі квитків виключно в касах Київського Планетарію.

Новорічна феєрія відбудеться обов’язково! Будемо неухильно дотримуватися усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! Зоряна Зала, де і буде відбуватися наше новорічне дійство, вмістить до 50% від загальної кількості місць. А при дотриманні усіх цих вимог, дана подія дозволена та може відбуватися під час перебування Києва у всіх зонах карантину.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує  обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.