Придбати квитки

ПОВНОКУПОЛЬНЕ ШОУ 360

Організатор концерту

Київський планетарій

ДО НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

ПРО ШОУ

Мистецький проєкт ARTSpace Київського Планетарію презентує повнокупольне музичне шоу у форматі 360ﹾ – «КінОрганум». Це концерт для прихильників інструментальної музики в стилі «епік». Суміш класичного звучання та електронних гармоній створять незабутню атмосферу повного занурення у це музично-сюжетне полотно.

Тільки у Київському Планетарії на одному шоу зібрані всі кращі хіти для органу в ансамблі з семлером, драм-машиною та роялем. Глядач порине у фантастичний світ відомої йому музики з кінофільмів, яку інтерпретували наші виконавці.

«Кінорганум» - чудова можливість вперше познайомитися з органною музикою, або ж відкрити нові грані звучання цього вічного інструменту.

Суміш класики та електронного звучання, ось запорука справді позаземної атмосфери, яка буде поєднуватись з повнокупольними проекціями 360 на одному з найбільших куполів Європи у Київському Планетарії.

На вас чекають яскраві враження та повне занурення у музику, в якій пануватимуть глибокі та величні звуки органу.

Солісти

За органним пультом виступить провідна українська органістка Олена Мацелюх. Олена є солісткою Львівської національної філармонії, Рівненської філармонії, а також Будинку органної та камерної музики у Львові. Вона виступає зі своїми концертними програмами по всій Україні і постійно гастролює у Швейцарії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі, Чехії, Данії та США.

Фортепіано - Влад Солодовников, працює в жанрі необароко, фьюжн-фолк, академічна електронно-акустична музика, духовна музика (періоду початку ХХ ст.), мінімалізм, антиромантизм.

У творчості простежується вплив стилів Г. Свиридова, Б. Лятошинського, Б. Бартока, І. С. Баха.

Пише твори для різних складів, включаючи симфонічну музику, камерно-інструментальну, вокальну, хорову. Автор 2-х літургій, 3-х сюїт для оркестру та електронного інструментарію, Фолк-билиці в царині джазу для змішаного оркестру, антиопери «Пасіони за розумом» (Страсти по рассудку») (лібрето і постановка автора).

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!

Не пропустіть можливість подарувати собі і своїм близьким незабутній вечір в атмосфері космосу і музики! Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт.

Тривалість шоу - 70 хв.

ПРИДБАТИ КВИТКИ