ПОВНОКУПОЛЬНЕ ШОУ 360

Організатор концерту

Київський планетарій

ПРО ШОУ

Мистецький проєкт ARTSpace Київського Планетарію презентує повнокупольне музичне шоу у форматі 360ﹾ - «КінОрганум». 

«КінОрганум» – чудова можливість вперше познайомитися з органною музикою чи відкрити нові горизонти звучання цього вічного інструменту.

Концерт створений для прихильників інструментальної музики в стилі «епік». Це суміш класичного звучання та електронних гармоній, які зможуть створити незабутню атмосферу повного занурення у музично-сюжетне полотно.

Тільки у Київському Планетарії на цьому шоу зібрані кращі хіти для виконання органу в ансамблі з семплером, драм-машиною та роялем. Глядач порине у фантастичний світ відомої музики з кінофільмів, яку інтерпретували наші виконавці.

Класика та електронне звучання - гарантія позаземної атмосфери, яка буде поєднуватись з повнокупольними проекціями 360ﹾ на одному з найбільших куполів Європи у Київському Планетарії.

На вас чекають яскраві враження та гармонічне поєднання з музикою, в якій пануватимуть глибокі та величні звуки органу.

Солісти

Органний пульт - українська органістка Олена Болюх. Олена - талановита українська органістка, лауреат V Міжнародного конкурсу органістів ім. В. Кікти (2012). Веде активну сольну концертну діяльність, а також виступає з ансамблевими, хоровими колективами та оркестрами в Україні, Польщі та Франції. У репертуарі – твори від старих майстрів XVI-XVII ст., композиторів епохи Відродження, бароко, романтизму до сучасних авторів.

Фортепіано – Влад Солодовников, працює в жанрі необароко, фьюжн-фолк, академічна електронно-акустична музика, духовна музика (періоду початку ХХ ст.), мінімалізм, антиромантизм.У творчості простежується вплив стилів Г. Свиридова, Б. Лятошинського, Б. Бартока, І. С. Баха.Твори написані для різних складів, включаючи симфонічну, камерно-інструментальну, вокальну та хорову музику. Автор 2-х літургій, 3-х сюїт для оркестру та електронного інструментарію, Фолк-билиці в царині джазу для змішаного оркестру, антиопери «Пасіони за розумом» ("Страсти по рассудку") (лібрето і постановка автора).

Вхід у Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!

Не пропустіть можливість подарувати собі і своїм близьким незабутній вечір в атмосфері музичного космосу! Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Тривалість шоу - 70 хв.

ПРИДБАТИ КВИТКИ