ПОВНОКУПОЛЬНА МУЗИЧНА ПРОГРАМА

Організатори концерту

Київський планетарій

ALMIA MUSIC

ДО НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

[wpcdt-countdown id="18692"]

ПРО ПРОГРАМА

Чи здатна класична музика в поєднанні з заспокійливими відеопроекціями 360° хоч на деякий час позбавити людину негативних думок та емоцій, звільнити розум від занепокоєння та стресу? Давайте спробуємо!

Київський Планетарій в рамках мистецького проекту ARTSpace представляє повнокупольну музичну програму Класика під зорями «Allegretto», створену спільно з музикантами «Almia music».

Ця програма для тих, хто надихається естетикою живого звучання та бажає відкрити для себе новий формат шедеврів світової спадщини.

Це фантазії, народжені живою музикою у синтезі з вражаючими повнокупольними проекціями 360° Київського Планетарію, що допоможуть відновити та гармонізувати емоційний стан.

В програмі прозвучать твори: Баха, Вівальді, М. Скорика, Боттезіні, Монті, Бетховена, Шопена, Ласта, Гершвіна, Гріга, Моріконе, Замфіра, Пьяццолли.

Склад учасників музичного колективу Almia music: Ю.Заходякін (рояль), Р. Пясковський (контрабас), С. Куліс (пан-флейта, акордеон).

Зробіть дарунок собі та своїм друзям – відпочиньте душею на програмі класичної музики.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:30 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Тривалість програми - 70 хв.

ПРИДБАТИ КВИТКИ