Вартість квитка:
550 - 800 грн.
Тривалість:
70 Хвилин
Дата:
пт, 18/03/2022
Виробництво:
Україна
Рік:
2020
Вік:
10+
Час:
18 березня, п'ятниця 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Мистецький проект ARTSpace Київського Планетарію запрошує послухати найкращий орган Франції у повнокупольному органному шоу «Теорія великого Баха».Справжня гармонія душевного спокою – це музика Баха

Що ж Київський Планетарій готовий запропонувати цього разу?

«Теорія Великого Баха» – сучасний органний концерт в Київському планетарії. Найкращий, найбільший семплований орган в Україні, до якого входить 120 регістрів (інструментів), а це, на хвилиночку, еквівалентно акустичному органу, більше, ніж на 12000 труб. Київський Планетарій дарує неперевершене дійство , яке здатне зачарувати своєю мелодичною гармонією . Шоу гармонізується поєднанням музики та чаруючих проекцій під куполом Київського Планетарію.

«Теорія Великого Баха» – це фундаментальна, глибока, музична спадщина, від 17 століття і до сьогодення. Музичний вплив відомого композитора Йоганна Себастьяна Баха позначився на якісному розвитку музичної культури населення. Слухачі незрівняного шоу, окрім музики Баха зможуть почути : Альбіноні, Вівальді, Регера, Мусоргського, Гільмана, Назарова.
Якщо Всесвіт народився від великого вибуху, то завдяки Баху утворилася справжня традиційна музична культура.

За органним пультом – Валерія Балаховська.

Органним мистецтвом Валерія Балаховська захопилася в музичній школі, де юна піаністка відвідувала факультатив народного артиста України В.Кошуби.

З 1992 року Валерія Балаховська – солістка Національного будинку органної та камерної музики України.

Техніку органного виконавства Валерія Балаховська удосконалювала у відомих зарубіжних музикантів: професора Вищої музичної школи Е. фон Камеке (Німеччина), в якого прослухала повний курс виконавської майстерності «Академія старовинної музики», професорів Ф.Клінди (Словаччина)Б.Біллетера (Швейцарія)Й.Труммера (Австрія).

Завдяки філігранному володінню мистецтвом барокової артикуляції, яскравій емоційності та бездоганній техніці навіть добре відомі твори в інтерпретації органістки набувають оригінального звучання. До свого репертуару вона включає як взірці світової класики, так і маловідомі твори, доробки сучасних композиторів; виступає в ансамблях, дитячими колективами.

Організатори

Організаторами концерту виступає Київський Планетарій та оркестр Eclectic Sound Orchestra, який якісно відрізняється від будь-яких інших «традиційних» оркестрів. Різна жанрова спрямованість музики та використання цифрових технологій, зробили Eclectic Sound Orchestra новаторським та універсальним оркестром для будь-яких сучасних потреб шоу-бізнесу.

Музичний продюсер шоу — Сергій Лихоманенко.

Асистент органіста — Євген Герзанич.

Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук