Вартість квитка:
250 - 350 грн.
Тривалість:
44 Хвилин
Дата:
27 серпня 2024
Виробництво:
Німеччина/Індія
Рік:
2014/2021
Вік:
9+
Час:
27 серпня, вівторок 20:00
Придбати / забронювати
ОБРАТИ ІНШУ ДАТУ ТА ЧАС:
Придбати / забронювати 22 липня, понеділок 18:00 Придбати / забронювати 23 липня, вівторок 20:00 Придбати / забронювати 25 липня, четвер 19:00 Показати ще дати
Поділитися подією

Пропонуємо обрати мову перегляду! 

Доступні мови перегляду шукайте в описі фільмів та звертайтесь до представників Київського Планетарію щодо свого вибору мови.

 

Таємниці невидимого Всесвіту.

 

Тисячі років люди спостерігали за світлом, що надходить з нічного неба, щоб розгадати таємниці Всесвіту…

 Але не тільки світло може дати нам інформацію про космос. У 20-му столітті з появою ракет з’явилася можливість піднятися над земною атмосферою та спостерігати рентгенівське і гамма-випромінювання гарячого та бурхливого Всесвіту.

Наука невпинно розвивається, і ми можемо отримувати важливу інформацію також від нейтринно та космічних променів. Нарешті, виявлення в експерименті LIGO гравітаційних хвиль від двох чорних дір, що зливаються, відкрило нові горизонти в астрофізиці. Дивіться на недосяжні людському оку зображення космосу в повнокупольному фільмі «Таємниці невидимого Всесвіту».

Мова: українська, англійська.

Тривалість: 28 хвилин.

Рік: 2021

Рекомендований вік: 9+

Виробництво: Німеччина.

 

Одного разу за Великого Вибуху.

 

Теорія Великого Вибуху нині є, мабуть, єдиним поясненням походження Всесвіту. Наш світ виник з точки сингулярності, і існує вже майже 14 мільярдів років.

Сучасні технології і знання все ще неспроможні зазирнути в глибоке минуле і побачити народження Всесвіту, а теорії базуються лише на математичних розрахунках і моделях.

Повнокупольний фільм «Одного разу за Великого Вибуху» відкриває дивовижні події моменту народження простору і часу. Приєднайтеся до подорожі у просторі і часі, спостерігаючи за нашим Всесвітом –  від стану крихітної точки на початку часів до його сучасних неймовірних розмірів. Станьте свідками Великого Вибуху!

Мова: українська, англійська.

Тривалість:16 хвилин.

Рік: 2014

Рекомендований вік: 9+

Виробництво: Індія.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повітряною тривогою, карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує повторне використання (обмін) будь-якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2025 р.

Відгуки
Залишити відгук