Вартість квитка:
300 - 400 грн.
Тривалість:
40 Хвилин
Дата:
31 серпня 2024
Виробництво:
Німеччина/Індія
Рік:
2022
Вік:
9+
Час:
31 серпня, субота 18:00
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Зображення, що містить логотип, Графіка, Шрифт, дизайн Автоматично згенерований опис Пропонуємо обрати мову перегляду! 

Доступні мови перегляду шукайте в описі фільму та звертайтеся до представників Київського Планетарію щодо свого вибору мови.

 

Сонце: наша жива Зірка.

Сонце – це найближча до нас зоря, що осяює наш світ уже чотири з половиною мільярди років та забезпечує нашу планету енергією. Це джерело енергії керує вітрами, погодою та нашим життям. Тепло, яким зігріває нас Сонце, на собі відчуває кожна людина. А спостереження за рухом Сонця небом було єдиним способом відліку часу в минулому.

Але виникають питання: що таке Сонце? За рахунок чого воно зігріває нашу планету? Які ще секрети приховує зоря, що дарує нам життя? Як виглядає його поверхня? Які процеси відбуваються в його надрах?

На всі ці питання ви зможете отримати відповідь у Київському Планетарії, а також побачити грандіозні небачені зображення бурхливої поверхні Сонця в унікально форматі fulldome на одному з найбільших куполів Європи.

Мова: українська, англійська.

Тривалість: 25 хвилин.

Рік: 2018

Рекомендований вік: 9+

Виробництво: Німеччина.

 

Астраліс.

Шоу про життєвий цикл зір: від народження у зоряних яслах до завершення життя у вигляді чорної діри або наднової зорі. Всі ці явища повнокупольний фільм “Астраліс” пояснює у простій та доступній формі. А, завдяки дивовижним зображенням і у супроводі прекрасної музики фільм підійде для глядачів будь-якого віку, включаючи школярів.

Мова: українська, англійська.

Тривалість: 15хвилин.

Рік: 2014

Рекомендований вік: 9+

Виробництво: Індія.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повітряною тривогою, карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує повторне використання (обмін) будь-якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2025 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук