Вартість квитка:
200 - 250 грн.
Тривалість:
40 Хвилин
Дата:
06 грудня 2023
Виробництво:
Іспанія/Україна
Рік:
2023
Вік:
5+
Час:
06 грудня, середа 11:00
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Друзі! В цей чудовий день ми раді вітати Вас у Київському Планетарії та представити новий захоплюючий фільм “Динозаври: подорож у часі”. А ще ми підготували для вас розважальну програму та неймовірну космічну дискотеку!

Хочемо побажати Вам міцного здоров’я, здійснення мрій (а головне, спільної для нас усіх!!!) та цікавих звершень!

Динозаври: подорож у часі

Селеста, допитлива восьмирічна дівчинка, зачарована динозаврами. Одного разу, коли вона готувалася до доповіді про їх вимирання, в її кімнаті з’явилася чарівна і мудра істота – Місяць. Він поставив їй загадкове запитання: а що, якщо серед нас все ще живуть динозаври? Разом вони вирушили у грандіозну та дивовижну подорож у часі, щоб побачити Землю такою, якою вона була у далекому минулому. Вони дізналися, як сильно змінилися динозаври за мільйони років. Як з невеличких істот, схожих на ящірок, вони перетворилися на супер-хижаків, гігантських істот і тварин з надійною бронею. Вони спостерігали за ними аж до того дня, коли катастрофа призвела до їх масового вимирання. Але саме в той момент, коли здавалося, що все втрачено, Селеста знайшла ключ до секрету виживання динозаврів.

  • Рік: 2022
  • Тривалість: 28 хв.
  • Вік: 6+
  • Виробництво: Іспанія

Космічна вікторина (Земля,Сонце,Місяць)

Якщо ви хочете більше дізнатися про наше Сонце, Землю і Місяць або перевірити свої знання – запрошуємо вас взяти участь в нашій космічній вікторині. Як виникли місячні кратери? Чому Місяць світиться? Де Сонце черпає енергію? На ці та інші питання вам допоможе відповісти наша космічна вікторина. У цій грі кожен стане переможцем, адже всі дізнаються і побачать багато нового.

Повнокупольний фільм, виробництво: Україна, мова: українська, тривалість: 12 хв., рік: 2015, вік: 5+

Відгуки
Залишити відгук