Вартість квитка:
800 - 1200 грн.
Тривалість:
90 Хвилин
Дата:
15 червня 2024
Виробництво:
Україна
Рік:
2024
Вік:
9+
Час:
15 червня, субота 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Початок концерту в Зоряній Залі о 19.30!

 

OPEN DOOR 19.00! Для Вас відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою “Зіркою” неосяжного Всесвіту. Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту ARTSpaceтм запрошує на музичне повнокупольне шоу у форматі 360⁰ «PIANO SPACE» – спецпроект «Сузір’я Франції» – класична та сучасна музика під зоряним небом!

Звучання скрипки та великого роялю мають неперевершену силу розтоплювати серця. А витончена класична музика, яка заглиблюється в найпотаємніші куточки душі, завжди залишає неповторне враження.

Космічне шоу “PIANO SPACE” перетворюється на захоплюючий багатовимірний концерт завдяки передовим технологіям Київського Планетарію та проекційному шоу в форматі 360 на одному з наймасштабніших проекційних куполів у Європі.

Музика фортепіано в поєднанні зі скрипкою завжди викликає найсвітліші емоції. Кожен слухач знаходить в ній щось важливе, особливе, близьке й інтимне. Великий білий рояль стає підґрунтям для виступу соліста шоу – Євгенія Геплюка та віртуозної скрипки Михайла Новіка.

Євгеній Геплюк (фортепіано) – концертний виконавець, старший викладач кафедри спеціального фортепіано №1 Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського. Лауреат численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Музикант постійно веде активну виконавську діяльність з сольними програмами в концертних залах України та за кордоном. Також виступає у складі камерних ансамблів та як концертмейстер.

Євгеній володіє широким репертуаром, який охоплює твори різних стилів. Його грі властиві майстерність, глибоке проникнення в зміст твору, відчуття стилю, масштабність, вміння володіти аудиторією.

Михайло Новік (скрипка) – музикант, концертний виконавець, артист камерного ансамблю, артист оркестру (скрипка). З відзнакою закінчив Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського. Грає різнопланову музику від класики до сучасності. Його грі притаманна легкість і неповторність, скрипка Михайла відображає весь спектр людських емоцій і жодного слухача не залишає байдужим. Музикант співпрацює з провідними оркестрами України. Активно гастролює по світу.

Тривалість програми 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі – 60 хвилин. 

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Відгуки
Залишити відгук