Вартість квитка:
550 - 800 грн.
Тривалість:
60 Хвилин
Дата:
08 грудня 2023
Виробництво:
Україна
Рік:
2023
Вік:
4+
Час:
08 грудня, п'ятниця 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту ARTSpaceтм запрошує на музичне повнокупольне шоу у форматі 360 «PIANO SPACE» – спецпроект «Сузір’я Франції» – класична та сучасна музика під зоряним небом!

Звучання скрипки та великого роялю мають неперевершену силу розтоплювати серця. А витончена класична музика, яка заглиблюється в найпотаємніші куточки душі, завжди залишає неповторне враження.

Космічне шоу “PIANO SPACE” перетворюється на захоплюючий багатовимірний концерт завдяки передовим технологіям Київського Планетарію та проекційному шоу в форматі 360 на одному з наймасштабніших проекційних куполів у Європі.

Музика фортепіано в поєднанні зі скрипкою завжди викликає найсвітліші емоції. Кожен слухач знаходить в ній щось важливе, особливе, близьке й інтимне. Великий білий рояль стає підґрунтям для виступу соліста шоу – Євгенія Геплюка та віртуозної скрипки Михайла Новіка.

Євгеній Геплюк (фортепіано) – концертний виконавець, старший викладач кафедри спеціального фортепіано №1 Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського. Лауреат численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Музикант постійно веде активну виконавську діяльність з сольними програмами в концертних залах України та за кордоном. Також виступає у складі камерних ансамблів та як концертмейстер.

Євгеній володіє широким репертуаром, який охоплює твори різних стилів. Його грі властиві майстерність, глибоке проникнення в зміст твору, відчуття стилю, масштабність, вміння володіти аудиторією.

Михайло Новік (скрипка) – музикант, концертний виконавець, артист камерного ансамблю, артист оркестру (скрипка). З відзнакою закінчив Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського. Грає різнопланову музику від класики до сучасності. Його грі притаманна легкість і неповторність, скрипка Михайла відображає весь спектр людських емоцій і жодного слухача не залишає байдужим. Музикант співпрацює з провідними оркестрами України. Активно гастролює по світу.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Відгуки
Залишити відгук