Вартість квитка:
800 - 1200 грн.
Тривалість:
60 Хвилин
Дата:
17 серпня 2024
Виробництво:
Україна
Рік:
2024
Вік:
9+
Час:
17 серпня, субота 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Початок концерту в Зоряній Залі о 19.30!

OPEN DOOR 19.00! Для Вас відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою “Зіркою” неосяжного Всесвіту.

Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів! 

Тривалість програми 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі – 60 хвилин.

Київський Планетарій в рамках мистецького проєкту ARTSpaceтм запрошує на повнокупольний музичний концерт у форматі 360ﹾ  Орган під зорями «КінОрганум».

«КінОрганум» – чудова можливість вперше познайомитися з органною музикою чи відкрити нові горизонти звучання цього вічного інструменту.

Програма створена для прихильників інструментальної музики в стилі «епік». Це суміш класичного звучання та електронних гармоній, які створюють незабутню атмосферу повного занурення у музично-сюжетне полотно.

Вперше в Україні, тільки у Київському Планетарії, на одному концерті зібрані кращі хіти у виконанні органу в ансамблі з роялем та саксофоном. Глядач порине у фантастичний світ відомої музики з кінофільмів, яку інтерпретували наші виконавці.

Класика в електронному звучанні – гарантія позаземної атмосфери, яка поєднується з повнокупольними проекціями 360ﹾ на одному з найбільших куполів Європи у Київському Планетарії.

На вас чекають яскраві враження та гармонічне поєднання з музикою, в якій пануватимуть глибокі та величні звуки органу.

Учасники:

  • Органний пульт – Олена Болюх– талановита українська органістка, лауреат V Міжнародного конкурсу органістів ім. В. Кікти (2012). Веде активну сольну концертну діяльність, а також виступає з ансамблевими, хоровими колективами та оркестрами в Україні, Польщі, Франції. У репертуарі твори майстрів XVI-XVII ст., композиторів епохи Відродження, бароко, романтизму та сучасних авторів.
  • Фортепіано – Євгеній Геплюк – концертний виконавець, старший викладач кафедри спеціального фортепіано №1 Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського. Лауреат численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Веде активну виконавську діяльність з сольними програмами в концертних залах України та за кордоном. Також виступає у складі камерних ансамблів та як концертмейстер. Євгеній володіє широким репертуаром, який охоплює твори різних стилів. Його грі властиві майстерність, глибоке проникнення в зміст твору, відчуття стилю, масштабність, вміння володіти аудиторією.
  • Саксофон – Євгеній Жаку – український композитор, оркестратор, органіст. Працює в різних стилях, основні з яких: саундтрек, класичний джаз, інструментальна музика. Як виконавець виступає на органі, фортепіано, саксофоні – з оркестром, ансамблем. Музичній мові притаманне використання джазових гармоній, елементів авангарду; стилістика тяжіє до французької музики доби романтизму, консонансної музики XX століття, оркестрового саундтреку.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:00 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук