Вартість квитка:
800 - 1200 грн.
Тривалість:
90 Хвилин
Дата:
31 серпня 2024
Виробництво:
Україна
Рік:
2024
Вік:
9+
Час:
31 серпня, субота 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Початок концерту в Зоряній Залі о 19.30!

OPEN DOOR 19.00! Для Вас відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою “Зіркою” неосяжного Всесвіту.

Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!

Тривалість програми – 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі – 60 хвилин.

Київський Планетарій запрошує на повнокупольний концерт – Орган під зорями “Interstellar” за участю 2 органів та під вражаючими відеопроекціями 360° на найбільшому куполі України.

Під сферичні відеопроекції космічної, мистецької тематики та потужного звуку відвідувачі повністю зануряться в іншу реальність. Від галактики до галактики, від епохи до епохи буде розгортатися наша програма. В концерті прозвучать твори таких композиторів: Бах, Мессіан, Боне, Форе, Бьольманн, Назаров та Циммер.

Ми дуже раді представити Вам новий, унікальний, єдиний в Україні, інструмент преміум класу –  цифровий орган JOHANNUS REMBRANDT 3090. Цей величний інструмент був названий на честь великого голландського майстра Рембрандта ван Рейна та є рідкісним класичним органом із знаменитої серії Рембрандта.

Орган JOHANNUS REMBRANDT 3090 у первозданному стані – справжнє свято для вух і очей, а грати на ньому – суцільне задоволення. Класичний кабінет та велика кількість використаних в розробці та виготовленні сучасних технологій, роблять цей дивовижний інструмент справжнім витвором мистецтва, що повністю виправдовує своє ім’я. Модель оснащена системою відтворення звуку відомих духових органів у реальному часі за допомогою прямого цифрового запису, що дозволяє почути оригінальне звучання.

Разом з ним, на концерті працюватиме ще одна, не менш яскрава, зірка нашого музичного простору – семплований орган Нотр-Дам. А це – звучання 7400 труб органу, які записані наживо в однойменному соборі та відтворені за допомогою комп’ютерних технологій та трьохмануального електронного органу Johannus. Така технологія найбільш реалістично відтворює не лише звучання, але й акустику Нотр-Да́м де Парі. Саме цей інструмент впливав на формування та розвиток органної композиції та органобудівництво у всьому світі.

Запрошуємо на унікальну можливість – почути виконання декількох композицій одночасно на 2 органах!

За органним пультом, першим солістом, виступить талановита українська органістка – Олена Болюх. Вона є лауреатом V Міжнародного конкурсу органістів ім. В. Кікти (2012). Веде активну сольну концертну діяльність, а також виступає з ансамблевими, хоровими колективами та оркестрами в Україні, Польщі та Франції. У репертуарі – твори майстрів XVI-XVII ст., композиторів епохи Відродження, бароко, романтизму та сучасних авторів.

Другий соліст – Євгеній Жаку. Український композитор, оркестратор, органіст. Працює в різних стилях, основні з яких: саундтрек, класичний джаз, інструментальна музика. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Керівник композиторського напрямку Eclectic Sound Orchestra.

Душа та сердце кожного українця та українки потребують зараз хоч на деякий час відпустити гнітючі думки, відновити свої сили для подальшої боротьби та трохи помріяти про мир та злагоду. Допоможе в цьому мистецтво та музика, творчість талановитих людей.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:00 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук