Вартість квитка:
800 - 1200 грн.
Тривалість:
90 Хвилин
Дата:
05 червня 2024
Виробництво:
Україна
Рік:
2024
Вік:
9+
Час:
05 червня, середа 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Початок концерту в Зоряній Залі о 19.30!

OPEN DOOR 19.00! Для Вас відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою “Зіркою” неосяжного Всесвіту.

 Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!

 Тривалість програми – 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі – 60 хвилин.

 Мистецький проект ARTSpaceтм Київського Планетарію презентує повнокупольне вокально – інструментальне шоу «Опера під зорями».

Емоційно потужні, пронизливі, зачаровуючі оперні голоси, твори мистецтва, що вражають своєю глибиною та красою, музика видатних композиторів в романтичному обрамленні зоряного куполу, пробудять найкращі та найтепліші Ваші почуття! Кожен з елементів концерту доповнює один одного, робить його неповторним та дійсно здатним приємно здивувати Вас !

Запрошуємо послухати унікальні голоси за тембровим забарвленням та силою звучання:

Мецо–сопрано Маргарита Білокіз. Оперна та камерна співачка. Лауреат та дипломант міжнародних конкурсів. В лютому 2023 року отримала Спеціальну премію від журі на I Міжнародному телерадіо конкурсі оперних співаків ім. Марії Чеботарі в м. Кишинів, Молдова. В липні 2023 року відбувся дебют співачки у виконанні Соло альта в 9 симфонії Людвіга ван Бетховена під орудою диригента Gergely Dubóczky на сцені Leman Bouquet Festival, Yvoire, France. В серпні 2023 року Маргарита Білокіз та Ігор Рябов презентували  нову концертну програму «Чуттєві виміри української музики». В якій прозвучали рідкісні твори українських композиторів 20 ст. Виступала з гастролями у Франції, Італії, Швейцарії та Австрії.

Сопрано Ірина Ушаньова-Рудько. Оперна та камерна співачка. Запрошена солістка Познанського національного оперного театру  ім. С. Монюшко, Вроцлавської національної опери. Дипломант і лауреат всеукраїнських та  міжнародних конкурсів. У сценічному доробку має виконання численних оперних партій: К. В. Глюк «Орфей і Еврідіка» (Еврідіка), В. А. Моцарт «Весілля Фігаро»(Сюзанна, Графиня), Дж. Россіні «Пробний камінь» (Донна Фульвія), С. Гулак-Артемовський “Запорожець за Дунаєм” (Оксана), Дж. Верді «Травіата» (Флора). Виступала з гастролями у Польщі, Німеччині, Франції, Італії, Китаї, Чехії.

Ви почуєте виключно живе виконання арій солістами та блискучу гру на фортепіано від Ігоря Рябова. Ігор Рябов – український піаніст і педагог, лауреат міжнародних конкурсів, кандидат мистецтвознавства, доцент Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського,  онук піаніста Ігоря Михайловича Рябова.

Програма концерту:

 • Г. Доніцетті, «Mesci»;
 • Ж. Бізе, Хабанера із опери «Кармен»;
 • А. Дворжак, арія Русалки із опери «Русалка»;
 • Ф. Шопен, Вальс тв. 64 #1;
 • Ф. Чілеа, арія Принцеси де Буйон «Acerba volluta» із опери «Адріана Лекуврер»;
 • Ф. Легар, арія Джудітти із оперетти «Джудітта»;
 • Ж. Оффенбах, Баркаролла із опери «Казки Гоффмана»;
 • А. Лара, «Гранада»;
 • В. ді К’яра, «La spagniola»;
 • Л. Ревуцький, Прелюдії;
 • Музика Ігоря Поклада, на вірші Дмитра Луценка, «Як я люблю тебе»;
 • Українська народна пісня «Ой я знаю, що гріх маю» в обр. Миколи Стецюна;
 • Я. Барнич, дует «Гуцулка Ксеня».

Пориньте у світ оперної класики та сучасності разом з Київським Планетарієм та мистецьким проектом ARTSpaceтм!

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:00 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук