Вартість квитка:
1000 - 1200 грн.
Тривалість:
70 Хвилин
Дата:
29 грудня 2023
Виробництво:
Україна
Рік:
2023
Вік:
6+
Час:
29 грудня, п'ятниця 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту ARTSpaceтм запрошує поринути в новорічну атмосферу та послухати визнані шедеври новорічних пісень та італійської музики під зоряним небом! Подаруйте собі годину відпочинку та відновіть сили для подальшої боротьби !

Ви зможете поринути в світ італійської культури, відчути неповторність світових хітів та захопитися унікальними зоряними проекціями на одному з найбільших куполів Європи.  А напередодні Нового року це унікальне шоу італійської музики заграє новими, захопливими та святковими нотами, даруючи хоч на коротку мить відчуття дива та бажання загадати одне, але таке спільне на всіх побажання…

Ми впевнені, що немає такої людини, яка б не знала хоча б одну італійську пісню – всі вони відрізняються особливим національним колоритом, неперевершеними мелодіями та яскравим звучанням. Тому пропонуємо спільно з нами перейнятися вечором вишуканої музики, яка подолала всі вікові кордони часу, у виконанні віртуозних музикантів та вокалістів.

–              Дует «Relax» – чуттєва скрипка та елегантний саксофон – Гаврачинська Оксана та Орлов Микола. Учасники масштабних концертів із зірками України та Європи у найкращих концертних залах. Співпрацювали з легендарним Енніо Морріконе, солістами театру Ла Скала. Супроводжували популярні телепроекти “Танці зі зірками”, “Голос”, “Х-Фактор”.

–              Заморський Євгеній. Баритон. Соліст Заслуженого Академічного ансамблю пісні та танцю Збройних Сил України, Київського театру естради. Постійний учасник міжнародного музичного фестивалю “O-FEST”. Виступав у різноманітних вокальних проектах у Китаї, Канаді, США та країнах Європи. Працює у різних жанрах – від класики до джазу.

–              Олійник Юлія. Солістка Заслуженого Академічного ансамблю пісні та танцю Збройних Сил України, Київського театру естради. Переможниця та володар ГРАН-ПРІ міжнародних вокальних конкурсів. Нагороджена Музичною Премією від AMERICAN UKRAINIAN HOUSE за популяризацію української пісні у США. Лауреат міжконтинентальної премії “UNITED BY SONG” (EthnoFM radio, США).

Запальні професіонали подарують Вам захоплення від італійських та відомих новорічних хітів* :

 1. Jingle Bells
 2. Passione
 3. Silent Night
 4. Historia Amor
 5. Let it Snow
 6. O Sole Mio
 7. It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas
 8. Somos Novios
 9. The Red Nose Rudolf
 10. Portofino
 11. Cosa Sei
 12. Кришталева Сімфонія
 13. White Christmas
 14. Mambo 5
 15. Mama Maria
 16. Happy New Year

*Репертуар програми може бути змінений виконавцями.

Пориньте разом з нами у чарівну атмосферу любові та пристрасті!

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені**

**У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

 

Відгуки
Залишити відгук