Придбати квитки
Вартість квитка:
550 - 800 грн.
Тривалість:
70 Хвилин
Дата:
ср, 09/12/2020
Виробництво:
Україна
Рік:
2020
Вік:
9+
Час:
09 грудня, середа 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*.

*У разі відміни (скасування) будь-якої програми Київського Планетарію у зв’язку з карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими  видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь-якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р. 

Це оголошення  є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Мистецький проєкт ARTSpaceтм  Київського Планетарію презентує повнокупольне музичне шоу у форматі 360ﹾ “Música. Pasión. Tango”.

Вогонь аргентинського танго та палкий темперамент іспанської музики в поєднанні з феєричними повнокупольними проекціями на одному з найбільших куполів Європи розміром 830 кв. м.

Фортепіанний дует лауреатів міжнародних конкурсів Анни Кочергіної (рояль, вокал) і Лідії Ночовської (рояль) виконає оригінальні транскрипції у багатозвуччі чотириручної фактури, а також ліризмі пісень та романсів та різноманітті палкого темпераменту аргентинської та іспанської музики.

На концерті Ви почуєте музику таких композиторів як: А. П’яццолла, К. Гуаставіно, К. Фернандес, Е. Лекуона.

Професійні виконавці аргентинського танго Інесс Ніколуліас та Дмитро Ланшин наповнять вечір романтикою танцю, коханням і пристрастю, доповнюючи своїми рухами повнокупольні проекції Київського Планетарію у форматі 360ﹾ.

Чарівна ведуча вечора Тетяна Когут.

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!

Фото
Відгуки
Залишити відгук

Leave a Reply

Optionally add an image (JPEG only)