Придбати квитки
Вартість квитка:
550 - 800 грн.
Тривалість:
70 Хвилин
Дата:
пт, 13/08/2021
Виробництво:
Україна
Рік:
2021
Вік:
10+
Час:
13 серпня, п'ятниця 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*.

*У разі відміни (скасування) будь-якої програми Київського Планетарію у зв’язку з карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими  видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь-якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р. 

Це оголошення  є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Мистецький проєкт ARTSpaceтм  Київського Планетарію презентує повнокупольне шоу – медитацію «Музика небесних сфер».

До Вашої уваги – музично-проєкційне шоу звукової медитації, де Ви поринете до самих глибин зовнішнього макро- та внутрішнього мікрокосмосу.

Розпочинати наш концерт будуть тибетські дзвіночки. А потім вже прозвучать космічні дзвони, які будуть задавати темп і ритм нашого міжгалактичного польоту. Ця небесна музика в синтезі з повнокупольними проекціями 360ﹾ приведуть до відчуття єдності, космічної свідомості – первинного стану світоутворення, що в свою чергу приводить до душевного спокою кожну людину.

В Музиці небесних сфер Ви зможете побачити картини Всесвіту, які є суттю і джерелом всього існуючого. Розкриття душі, інтуїтивних здібностей, серця, всієї тої краси, внутрішньої і зовнішньої, що приводить до досконалості, якої прагне кожна душа.

«Серце людини, одного разу розширившись – стає більше, ніж Небеса».

Отож, слухаємо, спостерігаємо і розширюємось разом на повнокупольному музичному шоу Київського Планетарію – Музика небесних сфер.

Вже після завершення, через ті ж «Ворота Тиші», повернемось на нашу рідну планету Земля. В наш сучасний, матеріальний світ, додому.

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено

Відгуки
Залишити відгук