Придбавши квитки саме на ці фільми, Ви зможете не тільки з користю провести час, переглядаючи їх в Зоряній залі, а і в отримати анімаційно-ігрову програму з флешмобами, вікторинами та взяти участь у захопливій космічній дискотеці Київського Планетарію. 

 Міфи зоряного неба.

Зображення, що містить текст, Шрифт, знімок екрана, Графіка Автоматично згенерований опис Новинка, яку пропонує Вам Київський Планетарій на Вашому шляху пізнання «Всесвіту»

Наш новий повнокупольний фільм – шоу розповість про таємничі зірки та найвідоміші небесні легенди давнини. Ми помандруємо крізь хмари, щоб врятувати прекрасну царівну Андромеду. Простежимо за чудовиськом Мінотавром у дивовижних перипетіях жахливого Лабіринту короля Міноса. Подорожуватимемо з Орфеєм та його чарівною лірою крізь спеку та сірчаний дим Аїда в пошуках його коханої Еврідіки.

Мова: українська.

Тривалість: 32 хв.

Рік: 2023

Рекомендований вік: 8+

Виробництво:Україна.

 

Астраліс.

Шоу про життєвий цикл зір: від народження у зоряних яслах до завершення життя у вигляді чорної діри або наднової зорі. Всі ці явища повнокупольний фільм “Астраліс” пояснює у простій та доступній формі. А, завдяки дивовижним зображенням, і у супроводі прекрасної музики фільм підійде для глядачів будь-якого віку, включаючи школярів.

Мова: українська.

Тривалість: 15хв.

Рік: 2014

Рекомендований вік: 9+

Виробництво: Індія.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повітряною тривогою, карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує повторне використання (обмін) будь-якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2025 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук