Вартість квитка:
550 - 800 грн.
Тривалість:
60 Хвилин
Дата:
пт, 28/01/2022
Виробництво:
Україна
Рік:
2021
Вік:
6+
Час:
28 січня, п'ятниця 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Київський Планетарій в рамках мистецького проєкту ARTSpace презентує повнокупольне музичне шоу «La musica intelligente» за участю музикантів Inspiration Classic.

La musica intelligente (Музика розумна) – абсолютно оновлена концертна програма від Inspiration Classic. Неперевершена музика та яскраві повнокупольні проекції 360 подарують глядачеві подорож в епоху класицизму, яка ввійшла в історію музики як століття розуму. Епоха, що залишила людству високоінтелектуальні, досконалі, як Всесвіт, творіння.

Програму повнокупольного шоу представлять артисти проєкту професійних класичних музикантів Inspiration Classic. Сьомий концертний сезон ми створюємо концерти – натхнення, які спонукають гладача закохатися в класику!!!

До програми концерту ввійдуть твори Г. Генделя, Й. С. Баха, В. А. Моцарта та ін. Звучатиме вокальна та інструментальна музика.

Учасники:

  • Катерина Болкуневич (авторка проєкту, сопрано)
  • Ольга Братик (сопрано)
  • Наталія Мамедьярова (фортепіано)
  • Ольга Мільгранд (віолончель)

Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує  обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.

Це оголошення  є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук