Вартість квитка:
800 - 1200 грн.
Тривалість:
90 Хвилин
Дата:
15 березня 2024
Виробництво:
Україна
Рік:
2024
Вік:
9+
Час:
15 березня, п'ятниця 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

 Початок концерту в Зоряній Залі о 19.30!

OPEN DOOR 19.00! Для Вас відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою “Зіркою” неосяжного Всесвіту.

Гостинно пригощаємо ігристим відвідувачів!

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту «ARTSpace»® разом з музикантами Almia music представляють мистецький концерт класичної музики «Аllegretto».

Це фантазії, народжені живою музикою у синтезі з вражаючими повнокупольними проекціями у форматі 360° Київського Планетарію.

«Аllegretto» – концерт для тих, хто надихається естетикою живого звучання та бажає відкрити для себе новий формат класичної музики. Цього разу Вас чекає віолончельний вечір.

Приходьте та доторкніться до магії дійства, назва якому «Класика під зорями».

Склад музикантів:

  • Анжеліка Подгорна ( рояль)
  • Віталій Тичина ( віолончель).

Ведучий концерту – Юрій Доник.

В програмі прозвучать твори: Скарлатті, Моцарта, Шопена, Шопенгауера, Білаша, Сен-Санса, Бізе, Дебюссі та інших композиторів.

Зробіть музичний дарунок собі та своїм друзям – відпочиньте душею на програмі класичної музики.

Тривалість програми 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі – 60 хвилин. 

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*.

*У разі відміни (зупинення) мистецької програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі наступним чином: якщо в період проведення мистецької програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро «Олімпійська»). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, мистецька програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:05 год., проведення мистецької програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук