Вартість квитка:
550 - 800 грн.
Тривалість:
70 Хвилин
Дата:
28 вересня 2023
Виробництво:
Україна
Рік:
2023
Вік:
9+
Час:
28 вересня, четвер 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту «ARTSpace»® разом з музикантами Almia music представляють мистецьку музичну програму «Аllegretto».
Це фантазії, народжені живою музикою у синтезі з вражаючими повнокупольними проекціями у форматі 360° Київського Планетарію.
«Аllegretto» – програма для тих, хто надихається естетикою живого звучання та бажає відкрити для себе новий формат класичної музики.
Приходьте та доторкніться до магії дійства, назва якому «Класика під зорями».
В програмі прозвучать твори: Баха, Вівальді, М.Скорика, Генделя, Штрауса, Хоффмайстера, Моцарта, Гаде, П’яццолли, Адана.
Творчу участь в програмі візьмуть музиканти струнного квінтету:
  • Андрій Борецький (скрипка);
  • Богодар Клименко (скрипка);
  • Антон Городецький (альт);
  • Віталій Тичина (віолончель);
  • Руслан Пясковський (контрабас).
Зробіть музичний дарунок собі та своїм друзям – відпочиньте душею на програмі класичної музики.
Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*.
* У разі відміни (зупинення) мистецької програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі наступним чином: якщо в період проведення мистецької програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро «Олімпійська»). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, мистецька програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення мистецької програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.
Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук