Вартість квитка:
550 - 800 грн.
Тривалість:
70 Хвилин
Дата:
сб, 05/02/2022
Виробництво:
Україна
Рік:
2021
Вік:
10+
Час:
05 лютого, субота 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Мистецький проєкт ARTSpace Київського Планетарію презентує повнокупольне музичне шоу у форматі 360ﹾ – «КінОрганум». Це концерт для прихильників інструментальної музики в стилі «епік». Суміш класичного звучання та електронних гармоній створять незабутню атмосферу повного занурення у це музично-сюжетне полотно.

Тільки у Київському Планетарії на одному шоу зібрані всі кращі хіти для органу в ансамблі з семлером, драм-машиною та роялем. Глядач порине у фантастичний світ відомої йому музики з кінофільмів, яку інтерпретували наші виконавці.

«Кінорганум» – чудова можливість вперше познайомитися з органною музикою, або ж відкрити нові грані звучання цього вічного інструменту.

Суміш класики та електронного звучання, ось запорука справді позаземної атмосфери, яка буде поєднуватись з повнокупольними проекціями 360 на одному з найбільших куполів Європи у Київському Планетарії.

На вас чекають яскраві враження та повне занурення у музику, в якій пануватимуть глибокі та величні звуки органу.

Солісти

За органним пультом виступить провідна українська органістка Олена Мацелюх. Олена є солісткою Львівської національної філармонії, Рівненської філармонії, а також Будинку органної та камерної музики у Львові. Вона виступає зі своїми концертними програмами по всій Україні і постійно гастролює у Швейцарії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі, Чехії, Данії та США.

Фортепіано – Влад Солодовников, працює в жанрі необароко, фьюжн-фолк, академічна електронно-акустична музика, духовна музика (періоду початку ХХ ст.), мінімалізм, антиромантизм.

У творчості простежується вплив стилів Г. Свиридова, Б. Лятошинського, Б. Бартока, І. С. Баха.

Пише твори для різних складів, включаючи симфонічну музику, камерно-інструментальну, вокальну, хорову. Автор 2-х літургій, 3-х сюїт для оркестру та електронного інструментарію, Фолк-билиці в царині джазу для змішаного оркестру, антиопери «Пасіони за розумом» (Страсти по рассудку») (лібрето і постановка автора).

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!

Не пропустіть можливість подарувати собі і своїм близьким незабутній вечір в атмосфері космосу і музики! Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук