Придбати квитки
Вартість квитка:
550 - 800 грн.
Тривалість:
70 Хвилин
Дата:
пт, 20/08/2021
Виробництво:
Україна
Рік:
2021
Вік:
9+
Час:
20 серпня, п'ятниця 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*.

*У разі відміни (скасування) будь-якої програми Київського Планетарію у зв’язку з карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими  видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь-якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р. 

Це оголошення  є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Мистецький проєкт ARTSpace Київського Планетарію презентує повнокупольне шоу – Джаз під зірками «Зоряний шлях» MusicLab Вадима Корсака.

Унікальна команда однодумців пропонує отримати велике задоволення від нового сприйняття джазу.

Програма «Зоряний шлях» була спеціально створена для Мистецького проєкту ARTSpace, де кожен глядач зможе відчути всі ритми джазу під зоряним небом Планетарію.

Ви матимете змогу зустрітись зі знайомими зірками джазу, такими як Дюк Еллінгтон, Дон Еліс, Джо Завінул, Фергюсон і багато інших в авторському сприйнятті лауреатів численних музичних та театральних фестивалів-проекту MusicLab Вадима Корсака.

Головним елементом шоу є повнокупольні проекції 360 на одному з найбільших куполів Європи в поєднанні з джазовою музикою, сучасними інтерпретаціями класичної, електронної живої музики у виконанні музикантів MusicLab музичної лабораторії.

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено

Відгуки
Залишити відгук