Придбати квитки
Вартість квитка:
550 - 800 грн.
Тривалість:
70 Хвилин
Дата:
чт, 24/06/2021
Виробництво:
Україна
Рік:
2021
Вік:
6+
Час:
24 червня, четвер 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Мистецький проєкт ARTSpace Київського Планетарію презентує повнокупольне шоу – Джаз під зірками «Зоряний шлях» спільно з MusicLab Вадима Корсака.

Унікальна команда однодумців пропонує отримати велике задоволення від нового сприйняття джазу.

Ви матимете змогу зустрітись зі знайомими мелодіями джазу в авторській обробці    лауреатів численних музичних та театральних фестивалів – проєкту MusicLab Вадима Корсака.

У шоу вдало поєдналися повнокупольні проекції 360 на одному з найбільших куполів Європи з джазовою музикою, сучасними інтерпретаціями класичної, електронної живої музики у виконанні музикантів MusicLab. На концерті ви почуєте такі музичні інструменти, як альт-саксофон, тенор-саксофон, баритон-саксофон, труба,  гітара, бас-гітара, барабани та рояль.

Програма «Зоряний шлях» була спеціально створена для мистецького проєкту ARTSpace, де кожен глядач зможе відчути всі ритми джазу під зоряним небом Планетарію!

Концерт відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує  обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.

Це оголошення  є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук