Вартість квитка:
800 - 1200 грн.
Тривалість:
60 Хвилин
Дата:
17 липня 2024
Виробництво:
Україна
Рік:
2024
Вік:
9+
Час:
17 липня, середа 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Початок концерту в Зоряній залі о 19.30!

OPEN DOOR 19.00! Для Вас відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою “Зіркою” неосяжного Всесвіту.

Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!

Тривалість програми – 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі – 60 хвилин.

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту ARTSpace® запрошує послухати неперевершений Джаз під зоряним небом!

“Джаз крізь час”- улюблене музичне шоу глядачів Київського Планетарію, незалежно від їх віку. Кожен зможе отримати насолоду від музики та почути цікаві факти з історії джазової музики. Цього вечора Ви відчуєте, як змінювалися життя та музика починаючи з 30-х років минулого століття по сьогоднішній час, а яскраві сферичні проекції на куполі Київського Планетарію посилять гармонію та красу музики.

Ви поринете в вирій найвідомішіх світових музичних хітів у новому джазовому звучанні, а також авторських композицій відомого українського композитора та піаніста Андрія Соловйова. Дізнаєтесь – чи може бути джазом класична музика, рок та наша рідна українська народа пісня?

 Цього вечора на сцені разом з Андрієм будуть відомі українські музиканти, яких, без перебільшення, можна назвати сучасною українською музичною елітою.

Склад музикантів:

  • Рояль – Андрій Соловйов
  • Барабани – Ярослав Борис
  • Контрабас – Юрій Бербенюк
  • Вокал – Дар’я Мінєєва
  • Саксофон – Назар Вачевський
  • Труба – Антон Самутін

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни(зупинки) концерту в зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:00 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук