Вартість квитка:
1000 - 1200 грн.
Тривалість:
90 Хвилин
Дата:
14 лютого 2023
Виробництво:
Україна
Рік:
2023
Вік:
16+
Час:
14 лютого, вівторок 20:00
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Кохання безмежне та вічне як Всесвіт, воно допоможе подолати буремні часи… !

Цього року, як ніколи раніше прагнемо, щоб 14 лютого Київський Планетарій став місцем, де романтичне побачення під зорями перетвориться на справжнє диво за будь-якої погоди, а неземна хвиля цього неймовірного почуття підхопить кожного, подарує неймовірні враження та дозволить на пару годин відволіктися від тяжких думок .

Для Вас, закоханих чи бажаючих зустріти свою половинку, ми підготували унікальну мультимедійну повнокупольну програму формату «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО»:

ТИ – СЕРЕД ЗІРОК! У нас Ви відчуєте себе справжніми Зірками!

  • Професійні фотографи біля тематичних фотозон, вловлять найкращі почуття між вами та залишать на згадку сувенірний магніт з вашими спільними фото.
  • Зверніть увагу «Open Door»! Пригощаємо без обмежень напоями в теплій музичній атмосфері живого звучання роялю, скрипки, саксофону..
  • У Зоряній Залі на Вас чекає насичена розважальна програма під романтичні яскраві проекції на найбільшому куполі країни, що перенесуть Вас у простір любові та пристрасті!
  • Продовжимо наш вечір кохання на новій локації, можливо в танці під романтичну музику чи довірливій розмові з келихом шампанського…

Гармонійне поєднання оригінальної музичної програми про космічну вічність кохання з найсучаснішими технологічними можливостями чекає на вас у Київському Планетарії! Подаруйте Вашій близькій людині незабутній вечір в атмосфері романтики та зоряного сяйва!

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*.

*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує, що квитки на програму, під час якого оголошена повітряна тривога можуть бути використані повторно на будь-яку іншу програму Планетарію, відповідно до номіналу та необмежено в часі!

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук