Вартість квитка:
550 - 800 грн.
Тривалість:
60 Хвилин
Дата:
02 грудня 2023
Виробництво:
Україна
Рік:
2023
Вік:
6+
Час:
02 грудня, субота 19:30
Придбати / забронювати
Поділитися подією

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту «ARTSpace»® разом з музикантами Almia music представляють повнокупольний концерт класичної музики «Бароко під зоряним небом».

Запрошуємо на парадність, урочистість, пишність, динамічність, величність музики епохи Бароко. В цей вечір для Вас звучатимуть шедеври музики Бароко, які сміливо можна назвати перлинами класичної музики! А поєднання вражаючих повнокупольних проекцій у форматі 360° Київського Планетарію та вічної музики допоможе зняти напругу та подарує відпочинок серцю, душі…

В концерті під зорями прозвучать твори таких композиторів: Баха, Телемана, Обера, Вівальді, Голіара у виконанні музикантів Almia music:

  • Олена Жукова (клавесин).
  • Олександр Буряк (флейта).
  • Руслан Пясковський (контрабас).

Ведучий концерту – Юрій Доник.

Зробіть дарунок собі, своїм близьким та друзям.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*.

* У разі відміни (зупинення) мистецької програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі наступним чином: якщо в період проведення мистецької програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро «Олімпійська»). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, мистецька програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення мистецької програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Відгуки
Залишити відгук