Придбати квитки

ПОВНОКУПОЛЬНЕ ШОУ 360

Організатори концерту

Київський планетарій

Eclectic Sound Orchestra

ДО НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

ПРО ШОУ

Мистецький проект ARTSpace Київського Планетарію презентує музичне повнокупольне шоу у форматі 360 «PIANO SPACE» – спецпроект «Сузір’я Франції» – рояль зі скрипкою під зоряним небом!

Ніщо так не розтоплює серце, як звучання королеви музичних інструментів – скрипки та інструменту королів – великого роялю. Витончена музика, що заглядає в найпотаємніші куточки душі, найчуттєвіші музичні твори Франції.

Музика фортепіано у поєднанні зі скрипкою завжди виштовхує на поверхню найсвітліші емоції, для кожного щось своє: щось важливе, щось, по-особливому, близьке та інтимне. А завдяки новітнім технологіям Київського Планетарію та яскравому шоу у форматі 360 на одному з наймасштабніших проекційних куполів у Європі космічне шоу «PIANO SPACE» перетворюється у справжній багатовимірний концерт.

За великим білим роялем, солістка шоу-програми – Анастасія Лук'яненко та чарівна скрипка у руках Михайла Новіка.

Анастасія Лук'яненко (фортепіано) - випускниця НМАУ ім. П.І.Чайковського, лауреат міжнародних конкурсів, артистка Київського національного академічного театру оперети.Є співзасновником щорічного фестивалю класичної музики «Класична мелодія степу».

Активно веде гастрольну діяльність, виступала і представляла Україну разом з симфонічними оркестрами під керівництвом В. Шейка, В. Здоренко, В. Сіренка В. Блінова, М. Сукача. Л. Бершак, А. Пєвцова і ін.

Михайло Новік (скрипка) - музикант, концертний виконавець, артист камерного ансамблю, артист оркестру (скрипка). З відзнакою закінчив Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського. Грає різнопланову музику від класики до сучасності. Його грі притаманна легкість і неповторність, скрипка Михайла відображає весь спектр людських емоцій і жодного слухача не залишає байдужим.

Михайло Новік співпрацює з провідними оркестрами України. Активно гастролює по світу. З 2018 року він є першою скрипкою і концертмейстером Київського національного академічного театру оперети.

Вхід у Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!

Не пропустіть можливість подарувати собі і своїм близьким незабутній вечір в атмосфері музичного космосу! Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Тривалість шоу - 70 хв.