Опис події

Мистецький проект Київського Планетарію ARTSpace запрошує на новорічну 3D казку – мюзикл для всієї родини «Аліса в країні Нового року» з елементами захопливого інтерактивного дійства та повнокупольними проекціями 360°.

Пориньте у фантастичні історії Аліси в країні Нового року. Її зустріч та веселі пригоди з друзями – улюбленими героями казки письменника Льюїса Керрола: Чеширським котом, дивним Капелюшником, загадковим Кроликом, які допоможуть Алісі перемогти підступницькі плани Червоної королеви, що прагне зіпсувати свято та завадити всім дітям потрапити до країни Нового року.

Все це захопливе дійство – під унікальними проекціями 360° на одному з найбільших куполів Європи розміром 830 кв. м. Радісно дивуватимуть сучасні спецефекти та світлодіодне шоу. Такі яскраві поєднання дозволять кожному маленькому глядачеві відчути ефект присутності у казці та зроблять його безпосереднім учасником шоу.

Фантастичні новорічні пригоди розпочнуться вже у міжзоряному просторі Планетарію – фойє, де ви зможете познайомитись з нашими героями та  казкарем. Він вам розкаже, як поводити себе у «країні Нового року», адже там трапляються дива з кожним.

А діткам від 5 до 12 років Київський Планетарій дарує знижку на квиток 20 % при купівлі квитків у касах Планетарію!

Завітайте на фантастичне новорічне шоу «Аліса в країні Нового року» та створіть казковий настрій на наступний рік!

Розповісти друзям
Відгуки
Залишити відгук