дитяча новорічна програма

КОСМІЧНИЙ НОВИЙ РІК

В казковий новорічно-різдвяний час запрошуємо дітей та дорослих на святковий формат програм Київського Планетарію – програму «Космічний Новий рік" з улюбленими героями.

Особливість новорічної програми зумовлена унікальним поєднанням тематичних подій у форматі повнокупольних фільмів Київського Планетарію з розважально-театральними перформансами на новорічну тематику. Такий синтез діяльності Планетарію та мистецтва створить справжню атмосферу Нового року.

Програма включатиме три дійства, які чергуються між собою сценарійно, доповнюючи одне одного. Завдяки локаційним та технічним можливостям Планетарію святкові дійства проходитимуть і у фантастичному просторі фойє, і у серці Планетарію- Зоряній Залі, яка стане «Новорічним космічним порталом Надії, Добра, Віри в найкраще». Саме тут ви поринете в дивовижні пригоди героїв повнокупольних фільмів в форматі 360° з ефектом 3D, чарівно переміщуючись в «гравітаційний простір унікальної космічної ялинки для участі в захопливій «Новорічній космічній дискотеці».

До Ваших послуг яскраві фотозони, святкове кафе та тепла атмосфера свята!

Космічний Новий рік. Пригоди Хрумки в зимовому лісі

В казковий новорічно-різдвяний час запрошуємо дітей та дорослих на святковий формат програм Київського Планетарію – програму «Космічний Новий рік. Пригоди Хрумки в зимовому лісі».
ДОКЛАДНІШЕ

Космічний Новий рік. У пошуках нової Землі

В казковий новорічно-різдвяний час запрошуємо дітей та дорослих на святковий формат програм Київського Планетарію – програму «Космічний Новий рік. У пошуках нової Землі».
ДОКЛАДНІШЕ

Космічний Новий рік. Динозаври: подорож у часі

В казковий новорічно-різдвяний час запрошуємо дітей та дорослих на святковий формат програм Київського Планетарію – програму «Космічний Новий рік. Динозаври: подорож у часі».
ДОКЛАДНІШЕ

Тривалість програми - 90 хвилин

На проведення новорічного дійства не вплине відсутність централізованого енергозабезпечення, дякуючи власним джерелам енергії – світло буде завджи. Київський Планетарій – це «Світле місце - простір Добра»!

Наша локація зовсім поруч з метро Олімпійська (бомбосховищем), що робить Планетарій зручним та безпечним місцем у випадку оголошення сигналу про повітряну тривогу. Київський Планетарій – це «Зручний простір»!

Ваші квитки на новорічну програму обов’язково будуть забезпечені, адже у разі відміни(зупинки) новорічної програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, Ви зможете використати їх на будь-яку іншу подію без обмежень! Київський Планетарій – це «Надійний простір»!

Діткам від 4 до 12 років даруємо знижку 20 % на квиток при купівлі квитків у касах Планетарію! Київський Планетарій під час проведення новорічного дійства – це «Казковий простір»!