Придбати квитки

НОВОРІЧНІ ПЕРФОРМАНСИ КИЇВСЬКОГО ПЛАНЕТАРІЮ

ми вдало поєднали повнокупольний кіно - контент 360 з захопливим театральним дійством, де кожен глядач стане безпосереднім учасником казки

НОВОРІЧНИЙ ПЕРФОРМАНС «Зіркові пригоди Дракоши»

На Вас чекають фантастична новорічна історія, пригоди з улюбленими космічними героями, такими як: Санта Клаус, Космодіва, Зеркаліос, Робот Стів. Дивовижну магію святкової атмосфери підкреслить сферична повнокупольна програма в форматі 360° з ефектом 3D «Дракоша і зникла зоря». Маленький Дракончик заблукав, подорожуючи в космосі, і йому на допомогу прийдуть друзі та наші маленькі гості.
ДОКЛАДНІШЕ

НОВОРІЧНИЙ ПЕРФОРМАНС «Пригоди Хрумки в Новорічному лісі»

В захоплюючу подорож казковим зимовим лісом Хрумка запросить і наших маленьких гостей, де вони всі разом познайомляться з північним сяйвом, спостерігатимуть за польотом астероїда, замилуються прекрасними сузір'ями зимового неба. А ще яскраві фотозони, унікальна космічна ялинка в гравітаційному просторі, надсучасні костюми та технології.
ДОКЛАДНІШЕ

НОВОРІЧНИЙ ПЕРФОРМАНС «Космічна Новорічна подорож»

На Вас чекають фантастична новорічна історія, пригоди з улюбленими космічними героями, такими як: Санта Клаус, Космодіва, Зеркаліос, Робот Стів. Дивовижну магію святкової атмосфери підкреслить сферична повнокупольна програма в форматі 360° з ефектом 3D, в ході якої герої разом з дітками відправляться в неймовірну подорож по Сонячній системі, дізнаються багато таємниць Всесвіту та подолають небезпечні пастки.
ДОКЛАДНІШЕ

Переваги проведення Новорічних свят у Київському Планетарії

Кожен глядач стане безпосереднім учасником казки. Навіть її тематику обираєте лише Ви. І лише, завдяки допомозі дітей, герої зможуть розпочати Новий 2021 рік!

Захопливий сюжет, талановиті актори, лазерні та світлові шоу, запальна музика, професійний звук

Інтерактивні розваги, конкурси, захопливе дійство, тепла атмосфера, безпечні умови та новорічний настрій

Величезний досвід проведення одних з найуспішніших новорічних шоу програм в Києві

Всесвіт постійно розширюється, Київський Планетарій постійно оновлюється - для Вас!