Придбати квитки

Пропонуємо Вам яскраві повнокупольні фільми та традиційні класичні лекції, які вдало поєднані з навчальною програмою, що розширюють світогляд учнів та допомагають краще засвоїти шкільний матеріал.

Можливості Планетарію дозволяють з великою наочністю пояснити закони природи і відчути те, що ані Інтернет, ані книги, ані телебачення дати не зможуть.

Надсучасна проекційна система Київського Планетарію дозволяє демонструвати «космічний» відео контент у форматі 360º з ефектом 3D, які «занурюють» глядача у глибини космосу і розчиняють його у цій віртуальній реальності, де він відчуває себе головним героєм.

Програми Планетарію допоможуть дізнатись багато нового про Сонце, Місяць, Землю, планети, зірки. Пояснюють різні астрономічні явища: зміна дня та ночі, пори року, місячних фаз і багато іншого, що сформує наукове сприйняття навколишнього світу.

Також Запрошуємо Вас на цікаву та пізнавальну оглядову екскурсію, під час якої Ви маєте можливість дізнатись про історію Київського Планетарію, побачити макети «Луноход-1», «Буран» та інших космічних апаратів, подивитися на знамениту карту зоряного неба Яна Гевелія, почути розповідь кваліфікованих лекторів-астрофізиків про сузір’я та планети, про будову Сонячної системи, Галактики, Всесвіту та багато цікавих та інтригуючих фактів.

Для найменших  Відвідувачів розповідь проводять в ігровій та розважальній формі – аніматори екскурсоводи – Зоряний рахівник, Космонавт, Косморейнджер,  Космічні Прибульці, з якими також можливо зробити яскраві фото.

Київський Планетарій запрошує в гості до зірок і пропонує:

Перегляд повнокупольного фільму + Безкоштовна оглядова екскурсія

Групові відвідування (від 10 осіб) надає можливість відвідати Планетарій зі ЗНИЖКОЮ: будній день – 30%; вихідний та святковий – 10%.

Вчитель (або супроводжуючі) – відвідує сеанс безкоштовно, один на кожні 10 осіб.

Графік проведення оглядових екскурсій: за 30 хвилин до початку сеансу повнокупольного фільму або класичної програми.

Тривалість повнокупольного фільму – близько 60 хв., оглядової екскурсії – 20 хв.

Ви можете замовити будь-яку з програм Планетарію для вихованців Вашого закладу!

Попередній запис на перегляд повнокупольного фільму та на безкоштовну оглядову екскурсію за телефонами: 044-338-19-91 або 067-338-19-91

Ми впевнені, що всі Відвідувачі Київського Планетарію отримають багато яскравих вражень від дотику до таємниць Всесвіту, який постійно розширюється, а Київський Планетарій постійно розвивається – для Вас!