Придбати квитки

Опис події

Мистецький проєкт ARTSpace Київського Планетарію презентує повнокупольне музичне шоу у форматі 360ﹾ – «КінОрганум». Це концерт для прихильників інструментальної музики в стилі «епік». Суміш класичного звучання та електронних гармоній створять незабутню атмосферу повного занурення у це музично-сюжетне полотно.

Тільки у Київському Планетарії на одному шоу зібрані всі кращі хіти для органу в ансамблі з семлером, драм-машиною та роялем. Глядач порине у фантастичний світ відомої йому музики з кінофільмів, яку інтерпретували наші виконавці.

«Кінорганум» – чудова можливість вперше познайомитися з органною музикою, або ж відкрити нові грані звучання цього вічного інструменту.

Суміш класики та електронного звучання, ось запорука справді позаземної атмосфери, яка буде поєднуватись з повнокупольними проекціями 360 на одному з найбільших куполів Європи у Київському Планетарії.

На вас чекають яскраві враження та повне занурення у музику, в якій пануватимуть глибокі та величні звуки органу.

Солісти

За органним пультом виступить талановита українська органістка Олена Болюх. Вона є лауреатом V Міжнародного конкурсу органістів ім. В. Кікти (2012). Веде активну сольну концертну діяльність, а також виступає з ансамблевими, хоровими колективами та оркестрами в Україні, Польщі та Франції. У репертуарі – твори від старих майстрів XVI-XVII ст., Композиторів епохи Відродження, бароко, романтизму до сучасних авторів.

Фортепіано – Влад Солодовников, працює в жанрі необароко, фьюжн-фолк, академічна електронно-акустична музика, духовна музика (періоду початку ХХ ст.), мінімалізм, антиромантизм.

У творчості простежується вплив стилів Г. Свиридова, Б. Лятошинського, Б. Бартока, І. С. Баха.

Пише твори для різних складів, включаючи симфонічну музику, камерно-інструментальну, вокальну, хорову. Автор 2-х літургій, 3-х сюїт для оркестру та електронного інструментарію, Фолк-билиці в царині джазу для змішаного оркестру, антиопери «Пасіони за розумом» (Страсти по рассудку») (лібрето і постановка автора).

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!

Не пропустіть можливість подарувати собі і своїм близьким незабутній вечір в атмосфері космосу і музики! Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Розповісти друзям
Відгуки
Залишити відгук

Leave a Reply