ПОВНОКУПОЛЬНЕ ШОУ 360

Організатор концерту

Київський планетарій

ДО НАЙБЛИЖЧОГО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЯ

[wpcdt-countdown id="18692"]

ПРО ШОУ

Київський Планетарій в рамках мистецького проєкту ARTSpace презентує повнокупольне шоу Джаз під зірками «CARAVAN».

CARAVAN –  джазово-літературна повнокупольна концертна програма. В основі абсолютно новаторської ідеї, що знайшла не тільки музичне, а й джазове втілення , є подорож світом, через країни та континенти, глибинне сприйняття музичної та ментальної культури різних народів. Джазовий караван почне свою музичну подорож із холодної Норвегії, помандрує до романтичної Франції, співочої  Італії та занурить слухачів у пристрасне і ,водночас, ніжне фламенко Іспанії. Помандрує через Атлантичний океан до лісів Амазонки – в Бразилію та містичне Перу. Завітає до Нью-Йорку – до джазового Гарлему та завершить свою подорож в пустелі Сахара. А яскраві відео-проекції на найбільшому куполі України підсилять еффект подорожі!

Кожна країна – це певне музичне відображення, не суто копіювання мелодики , а більше емоційне сприйняття виконавців, що виражене  в авторській музиці та імпровізації.

CARAVAN -програма ,що є музично-літературним експериментом, і водночас – доказом ,- настільки неймовірно гармонійно поєднується джазова думка, джазові імпровізації із твором літератури. В даному випадку , – новелою Сергія Грабаря ”Караван” ,- єдиного в Україні письменника, який джазові емоції перетворює на високо-художню літературу.

Фантастичний мікс джазових імпровізацій, емоцій неймовірно талановитих виконавців, джазочитання , як абсолютно новітнього жанру  та української літератури про джаз, єдиної в своєму роді – все це CARAVAN. Бо CARAVAN – ЦЕ НЕ ПРО ВІДМІННІСТЬ РАС,НАРОДІВ,МУЗИКИ І КУЛЬТУР – ЦЕ ПРО ТЕ ,ЩО НАС УСІХ ПОЄДНУЄ І ТРИМАЄ РАЗОМ ,НЕ ТІЛЬКИ НА РІВНІ ЗЕМНОГО ТЯЖІННЯ – ЦЕ НАША МАЛЕНЬКА ,І ВОДНОЧАС ТАКА ДЛЯ НАС ВЕЛИКА – КОСМІЧНА ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ……

У програмі беруть участь

ІНЕССА ІВАНИЦЬКА – автор ідеї, джазова співачка , джаз – перформер, новатор в стилі ”театр джазу”, автор джазових програм ”ELLA”, ”JAZZ LYRICS”.”JAZZ DUALOG”. Співачка з унікальними  вокальними можливостями, яка кожний свій виступ перетворює на неповторний джазовий спектакль.

ТИМУР ПОЛЯНСЬКИЙ – фортепіано. Заслужений діяч мистецтв. Професор. Дійсний член Європейської кіноакадемії. Композитор. Театральний діяч.

СЕРГІЙ СУПРУН – контрабас. Лауреат міжнародних джазових фестивалів. Володіє неймовірною музичною палітрою гри на контрабасі та біс-гітарі.

АНДРІЙ ВОЙТЮК – ударні інструменти. Творча особистість, музикант і виконавець, творчий доробок якого впливає на формування сучасної етно- та джазової музичної культури України.

ОЛЕКСАНДР РУДЬКО – джазочитання. Ведучий, актор, співак, артист Національної філармонії України.

Спеціальний гість програми –

СЕРГІЙ ХМЕЛЬОВ – перкусія. Заслужений артист України. Засновник джазового імпресіонізму в Україні. Неперевершений імпровізатор та новатор .

Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2023 р.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Тривалість шоу - 70 хв.

ПРИДБАТИ КВИТКИ