Замовити квитки

OPEN DOOR 19:00
Подарунком від Київського Планетарію буде святковий келих шампанського для кожного гостя!
Мистецький проєкт ARTSpace Київського Планетарію презентує музичне повнокупольне шоу у форматі 360 «PIANO SPACE» – класична музика під зоряним небом.
Ніщо так не розтоплює серце, як звучання великого роялю. Його витончена музика заглядає в найпотаємніші куточки душі. Деякі з цих чуттєвих музичних композицій стали саундтреками до життя.
Музика фортепіано завжди виштовхує на поверхню позитивні емоції. Для кожного це щось своє. Важливе, по-особливому близьке, інтимне. Це так, тому що за білим роялем – ЄВГЕН ДАШАК, який грає не просто на чорно-білих клавішах, а безпосередньо на струнах вашої душі, та чарівна флейта – ГАННА ДАНЕЦЬ.

Ганна Данець – студентка Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського. Учасник різноманітних концертів, фестивалів та мистецьких заходів. Солістка біг – бенду “SaraBanda”. Неодноразово виступала на концертних майданчиках Німеччини, Польщі, Румунії, України.

Євген Дашак  відомий український піаніст, педагог, камерний ансамбліст і концертмейстерЗаслужений діяч естрадного мистецтва УкраїниМає численні дипломи кращого концертмейстера багатьох міжнародних і всеукраїнських конкурсівВиступав з концертами у Франції, Сербії, Росії, Польщі, України. Зараз він плідно співпрацює з багатьма відомими українськими та зарубіжними виконавцями.

РЕПЕРТУАР

  • К. Дебюссі  Маленька сюїта
  • К. Дебюссі  Бергамаско сюїта, 
  • К. Дебюссі  Місячне сяйво
  • Ж. Муке  Соната
  • К. Дебюссі  Сиринкс
  • Ж. Бізе  Антракт
  • К. Дебюссі  Nuit d’etoiles
  • М. Равель  Хабанера
  • Ф. Пуленк  Соната
Вхід у Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!
Не пропустіть можливість подарувати собі і своїм близьким незабутній вечір в атмосфері музичного космосу! Шоу відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів МОЗ України! #безпечнийконцерт.
Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*
*У разі відміни (скасування) шоу-програми у зв’язку з карантинними обмеженнями, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує обмін будь якого квитка на квитки на інші події, шоу, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2022 р.
Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.