Замовити квитки

Початок концерту в Зоряній Залі о 19.30!

OPEN DOOR 19.00! Для Вас відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою “Зіркою” неосяжного Всесвіту.

Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!

Тривалість програми 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі – 60 хв.

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту ARTSpaceтм запрошує на музичне повнокупольне шоу у форматі 360⁰ «PIANO SPACE» – спецпроект «Сузір’я Франції» – класична та сучасна музика під зоряним небом!

Звучання флейти та великого роялю мають неперевершену силу розтоплювати серця. А витончена класична музика, яка заглиблюється в найпотаємніші куточки душі, завжди залишає неповторне враження.

Космічне шоу “PIANOSPACE” перетворюється на захоплюючий багатовимірний концерт завдяки передовим технологіям Київського Планетарію та проекційному шоу в форматі 360 на одному з наймасштабніших проекційних куполів у Європі.

Музика фортепіано в поєднанні з флейтою завжди викликає найсвітліші емоції. Кожен слухач знаходить в ній щось важливе, особливе, близьке й інтимне. Великий білий рояль стане підґрунтям для виступу солістки шоу – Юлії Кирилюк. Чарівна флейта звучатиме у виконанні Ганни Данець.

Юлія Кирилюк закінчила КССМШ ім. Н.В. Лисенко, також вона – випускниця НМАУ ім. П.І. Чайковського. Володіє такими інструментами, як: фортепіано, клавесин, орган та челеста. Дівчина виступала у грандіозних музичних шоу: Notre Dame de Paris Le Concert, Rocksymphony, Le ‘Rock opera Mozart le concert і не тільки. Географія її виступів охоплює Україну, Австрію, Швейцарію, Німеччину, Польщу та інші країни.

Ганна Данець – студентка Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського. Учасник різноманітних концертів, фестивалів та мистецьких заходів. Солістка біг – бенду “SaraBanda”. Неодноразово виступала на концертних майданчиках Німеччини, Польщі, Румунії, України.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинення) мистецької програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі наступним чином: якщо в період проведення мистецької програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро «Олімпійська»). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, мистецька програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:05 год., проведення мистецької програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.