Замовити квитки

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проєкту «ARTSpace»® разом із музикантами Almia music представляють мистецьку музичну програму «Allegretto».

Це фантазії, народжені живою музикою в синтезі із вражаючими повно купольними проекціями у форматі 360° Київського Планетарію.

«Allegretto» – програма для тих, хто надихається естетикою живого звучання та бажає відкрити для себе новий формат класичної музики.

Приходьте та доторкніться до магії дійства, назва якому «Класика під зорями».

В програмі звучатиме музика барокко, романтизму, танго, та популярні улюблені мелодії з кінофільмів, твори Баха, Діттерсдорфа, Шопена, Бетховена, Обера, Пьяццолли, Майбороди, Скорика.

Творчу участь в програмі забезпечать музиканти виконавці-віртуози колективу Almia music: рояль, акордеон, блокфлейта, пан-флейта, контрабас.

Зробіть музичний дарунок собі та своїм друзям – відпочиньте душею на програмі класичної музики.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*.

* У разі відміни (зупинення) мистецької програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі наступним чином: якщо в період проведення мистецької програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро «Олімпійська»). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, мистецька програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення мистецької програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.